5 efektywnych stołów typu flip top do stworzenia elastycznej przestrzeni biurowej

image

Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Stoły typu flip top to sprytny mebel, wykorzystywany do pracy zespołowej lub spotkań, jako miejsce przy biurku lub do spożywania posiłków. Gdy brakuje miejsca, oferują one wyjątkową elastyczność.

Tradycyjnie stoły typu flip top kojarzą się z zimnymi pokojami posiedzeń zarządu, długimi szkoleniami, a nawet zakurzonymi szafami magazynowymi. Smutne stoły schowane i nigdy nieużywane. Ale już nie! Stoły flip top mogą być współczesne, stylowe i praktyczne (bez widocznych pajęczyn).

Poniżej przedstawiamy 5 naszych ulubionych rozwiązań, które pozwalają zaoszczędzić miejsce.

Array - Senator

Stół flip top o wielu zastosowaniach, Array ma dwie podstawy i został zaprojektowany tak, aby promować elastyczność w miejscu pracy.

Mechanizm zasilany gazem pozwala na delikatne otwieranie i zamykanie stołu, a zarządzanie kablami jest dostępne z tyłu, z boku i od góry. Oprócz standardowego prostokątnego blatu, Array jest dostępny w czterech różnych kształtach. Są to: trapez, półksiężyc, wielokąt i półokrągły. W rezultacie dostępna jest szeroka gama konfiguracji, które można dopasować do różnych zadań.

Prosty, ale elegancki stół jest odporny na zużycie, a gdy nie jest używany, można go złożyć.

Temo Fliptop - Casala

Temo to wysokiej jakości stół, pierwotnie zaprojektowany do sal konferencyjnych, a obecnie dostępny w wersji pozowanej i do salonu. Dzięki temu doskonale nadaje się do adaptowanych przestrzeni, takich jak centra wystawowe.

Stylowy wygląd, Temo ma dwie opcje nóg z polerowanego aluminium do wyboru. Prosty system łączenia i mechanizm bezpieczeństwa sprawiają, że stół jest łatwy w użyciu. W zależności od potrzeb można go wyposażyć w różne zintegrowane urządzenia zasilające i/lub ładujące.

Ponadto Temo Fliptop zawiera dużą ilość materiałów pochodzących z recyklingu, brawo!

Stół Flip Top - Techo

Praktyczny i ekonomiczny stół Flip Top firmy Techo nadaje się do wielu zadań.

Stół Flip Top jest łatwy w obsłudze i posiada prosty mechanizm blokujący dla bezpieczeństwa. Przede wszystkim jest zbudowany dla stabilności, zdolny do utrzymania ciężkich ładunków na dużej powierzchni. Gdy nie jest potrzebny, można go schować.

Everywhere - Herman Miller

Jak sama nazwa wskazuje, stoły te są na tyle uniwersalne, że można ich używać wszędzie! Dzięki modułowej budowie i mobilności, sala konferencyjna może być szybko skonfigurowana lub zmieniona.

Stoły mogą być dołączane, używane i przenoszone jako grupa, tworząc efekt streamline.

Dzięki różnorodności kształtów, rozmiarów i wykończeń, stoły Everywhere mogą spełnić Twoje wymagania i nadają się zarówno do formalnych, jak i swobodnych ustawień.

Pivot - Senator

Kolejny stół od Senatora, zaprojektowany do użytku indywidualnego i w małych grupach. Pivot może być łatwo rekonfigurowany za pomocą mechanizmu zwalniającego jednym dotknięciem, oferując maksymalną funkcjonalność.

Dostępny w formie kwadratu, prostokąta, półkola lub trapezu oraz w szerokiej gamie kolorów blatów (witaj Lemon Sorbet!) wpasuje się bez problemu w niemal każde otoczenie.

Love Your Workspace tworzy innowacyjne przestrzenie od ponad 15 lat. Jeśli chcesz dodać elastyczności do swojej przestrzeni roboczej za pomocą stołu typu flip top, wyślij nam wiadomość lub zadzwoń pod numer 0330 332 0880, aby zobaczyć, jak możemy pomóc.

Podziel się tym:


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz