Jak właściwie wyposażyć salę konferencyjną?

image

Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Biuro to nie tylko stanowiska pracy i gabinety dyrektorów. Jednym z najważniejszych miejsc w firmie jest sala konferencyjna. Służy do organizacji szkoleń, spotkań z kontrahentami, telekonferencji czy firmowych spotkań. Sala konferencyjna powinna charakteryzować się ciekawym wyglądem oraz funkcjonalnością. Nieodłącznym elementem tego pomieszczenia są krzesła i stoły konferencyjne i to na tych meblach warto się skoncentrować urządzając wnętrze konferencyjne. Oczywiście, wybór zależy od potrzeb firmy i jej pracowników, układu wnętrza oraz jego wielkości. Obecnie, dominującym trendem aranżacyjnym jest minimalizm.

Funkcjonalne meble, czyli jakie?

Nie wszystkie firmy dysponują ogromną przestrzenią. Czasami sale konferencyjne są niewielkie. Dlatego tak ważne jest funkcjonalne zagospodarowanie miejsca. Zresztą, musimy na to zwrócić uwagę również w dużych pomieszczeniach. Mając do dyspozycji dużo miejsca, bardzo często przesadzamy z ilością mebli, wyposażenia czy dodatków. Efektem jest wrażenie nadmiaru i chaosu, które nie sprzyja efektywnej pracy i skupieniu. Wybierając meble do sali konferencyjnej warto postawić na ich funkcjonalność. Sprawdzają się meble modułowe, które można dowolnie przestawiać i łączyć ze sobą tworząc jednego dnia idealną przestrzeń do szkolenia pracowników, a drugiego doskonałe miejsce na spotkanie z kluczowym kontrahentem.

Wygodne krzesła konferencyjne

Komfortowe krzesła konferencyjne to kluczowe meble w każdej sali konferencyjnej. Wielogodzinne spotkania czy szkolenia spędzone na niewygodnych krzesłach mogą dać się mocno we znaki. Komfortowe fotele czy ergonomiczne krzesła sprzyjają większej koncentracji i efektywności pracowników. Możemy wybrać zarówno proste, minimalistyczne krzesła, które będą doskonale spełniały swoją funkcję i pasowały do każdego wnętrza, jak i designerskie fotele dodające pomieszczeniu prestiżu i podkreślające jego reprezentacyjny charakter. Jeżeli znajdziemy wysokiej jakości krzesła w atrakcyjnej cenie, nie wahajmy się. To idealne połączenie. 

Odpowiedni stół, czyli serce każdej sali konferencyjnej

Oczywiście, niektóre szkolenia czy konferencje nie wymagają stołów, ale mebel ten nieodłącznym elementem każdej sali konferencyjnej. Kluczową kwestią jest jego wielkość. Duże blaty zapewnią wystarczającą ilość miejsca na wymianę projektów, tworzenie dokumentów czy robienie notatek. Stół jest również potrzebny do negocjacji oraz różnego rodzaju prezentacji. Ważny jest nie tylko wybór odpowiednich stołów, ale także ich właściwy układ, zapewniający maksimum wygody. Chodzi o to, aby jak najlepiej wykorzystać przestrzeń. 


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Blog

Blog