Blog

image

Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

5 pomocnych sposobów na maksymalne wykorzystanie wspólnej przestrzeni biurowej

Kwiecień 2nd, 2019 | Najlepsze meble biurowe

Niezależnie od tego, czy Twoja firma rozwija się szybciej niż przewidywałeś, czy po prostu nie masz budżetu na przeprowadzkę do większego biura - co może być kosztowną propozycją - może nadejść czas, kiedy będziesz musiał zrobić więcej za mniej. W tym artykule omówimy kilka pomocnych wskazówek i sztuczek, których możesz użyć, aby zmaksymalizować swoją wspólną przestrzeń biurową.

  1. Zainwestuj w modułowe stacje robocze

Modułowe stacje robocze można łatwo przenosić i rekonfigurować w celu dostosowania planu piętra i układu biura, umożliwiając szybkie dodawanie większej liczby stacji roboczych, przenoszenie istniejących stacji roboczych oraz zmianę układu biura i planu piętra w zależności od potrzeb. Dzięki odpowiednim modułowym stacjom roboczym można łatwo przenosić zespoły i pracowników oraz zmieniać konfigurację biura, aby jak najlepiej wykorzystać przestrzeń.

  1. Rozważ otwarty plan piętra

Biura z otwartym planem piętra są niezwykle wydajne. Dzięki otwartemu planowi piętra można zmaksymalizować dostępną przestrzeń - ponieważ w większości przypadków pracownicy nie będą mieli własnych prywatnych biur lub boksów. Możesz po prostu ustawić rzędy stołów lub modułowych stanowisk pracy, oddzielonych przegrodami. Pomaga to zmaksymalizować wydajność i przestrzeń wykorzystywaną w biurze.

  1. Zachęcanie do korzystania z nietradycyjnych miejsc pracy

Dzięki mobilności zapewnianej pracownikom przez laptopy i mobilne stacje robocze, możesz zachęcić ich do korzystania z nietradycyjnych miejsc pracy. Na przykład, jeśli masz salę konferencyjną, z której korzystasz tylko okresowo, możesz zachęcić pracowników do spotykania się ze sobą i pracy w niej - lub do pracy w poczekalniach i innych tego typu nietradycyjnych miejscach pracy. Umożliwienie pracownikom pracy w elastycznych przestrzeniach sprawia, że biuro wydaje się większe i bardziej przestronne.

  1. Skup się na recepcji w biurze

Recepcje biurowe są często pomijane - ale oferują doskonałą okazję do maksymalnego wykorzystania przestrzeni biurowej. Możesz wymienić krzesła w recepcji biurowej na wygodniejsze i połączyć je z małymi stolikami - tworząc nową przestrzeń roboczą, w której Twoi pracownicy mogą pracować elastycznie, jednocześnie pozwalając odwiedzającym mieć miejsce do oczekiwania na spotkanie lub spotkanie.

W ten sposób możesz w pełni wykorzystać obszar, który często jest nieużywany - z wyjątkiem sytuacji, gdy przychodzą goście i odwiedzający biuro - i uzyskać więcej z małej przestrzeni biurowej.

  1. Wykorzystaj planowanie biura, aby uzyskać bardziej wydajny i wygodny układ

W większości przypadków biura nie są "planowane" - rozwijają się organicznie. W miarę rozwoju firmy przybywa pracowników i biurek, a miejsca do pracy są rozmieszczane wszędzie tam, gdzie jest na to miejsce.

Nie jest to jednak najbardziej efektywny sposób na maksymalne wykorzystanie przestrzeni biurowej. Rozważ skorzystanie z oprogramowania do planowania biura lub usług planowania, takich jak te świadczone przez Arenson Office Furniture, aby spojrzeć na plan piętra i zaprojektować zupełnie nowy układ biura od podstaw. W ten sposób można znaleźć obszary, w których biuro jest nieefektywne, zaoszczędzić miejsce i uzyskać więcej z przestrzeni biurowej!

Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami - wykorzystaj w pełni małe przestrzenie!

Wraz z rozwojem firmy prawdopodobnie będziesz musiał przenieść się do większego biura. Jeśli jednak zastosujesz się do tych 5 wskazówek, możesz być zaskoczony, o ile więcej miejsca możesz znaleźć w swoim obecnym biurze!


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Blog

Blog