5 najlepszych mebli do pracy zespołowej

image

Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Po roku pracy osobno, większość pracowników chce nadal pracować z domu przynajmniej przez część czasu. Oznacza to, że hybrydowy model pracy prawdopodobnie stanie się normą. Jednym z głównych powodów, dla których ludzie chcą wrócić do biura, jest przebywanie z innymi ludźmi - są pewne zadania, które po prostu nie działają tak dobrze podczas rozmowy wideo. Podczas gdy komfort i design są ważne, bezpieczeństwo będzie również najważniejsze w tworzeniu grupowych miejsc pracy w dającej się przewidzieć przyszłości.

Poniżej przedstawiamy 5 najlepszych mebli do pracy grupowej.

Cellpod od The Senator Group

Cellpod to genialne rozwiązanie do tworzenia prywatności i przestrzeni do współpracy, bez konieczności budowania stałych ścian. Zaprojektowane jako wolnostojące jednostki można zdemontować i przenieść w razie potrzeby.
Cellpod może być wyprodukowany zgodnie z potrzebami Twojej firmy i jest standardowo wyposażony w czujnik dymu. Dostępne są również inne wbudowane opcje, takie jak porty USB i oświetlenie punktowe. Szczególnie podoba nam się innowacyjny aktywny sufit, który pozwala użytkownikom otwierać i zamykać żaluzjowy sufit na żądanie, wentylacja - tak!

Kampery i domki kempingowe marki Orangebox

Kolejny produkt sprytnie zaprojektowany do definiowania różnych obszarów lub tworzenia ukrytych sanktuariów. Dzięki zakrzywionym liniom i półprzezroczystym zadaszeniom, Campers and Dens to idealny sposób na wyznaczenie obszarów do współpracy bez zamykania reszty biura. Uwielbiamy różne opcje markiz; od prostych ram ze sznurka, sklejki lub filcowych listew po sensoryczne biofilne drukowane tkaniny zaprojektowane przez Patternistas.

Cavert by Sixteen3

System ścienny ze stalowymi ramami, dostępny w 3 różnych wysokościach, Calvert działa jako efektowna ścianka działowa. Jest to również bardzo praktyczny system przechowywania, który można w nieskończoność konfigurować za pomocą półek, skrzynek i donic. System może zawierać stoły, siedzenia lub ławki, aby pomieścić strefy odpoczynku i pracy zespołowej. Dostępny w szerokiej gamie zabawnych kolorów, podoba nam się poczucie zabawy (i miejsce na dodatkowe rośliny), które Calvert wnosi do przestrzeni.

Loop by Davison Highley

Loop to małe, półprywatne stanowisko do pracy stworzone w celu ułatwienia wykonywania zadań i dłuższych okresów pracy. Składa się z zakrzywionego tapicerowanego ekranu, laminowanego blatu biurka i zintegrowanego zasilania. Loop może być używany jako pojedynczy moduł lub w grupach.
Podobają nam się miękkie krzywizny tego produktu i sposób, w jaki tworzy on "bezpieczną" przestrzeń dla osób, będąc jednocześnie otwartym na przechodniów.

Mobilna jednostka medialna Worksphere firmy Nomique

Meble, które działają elastycznie i pozwalają na zmiany, są teraz ważniejsze niż kiedykolwiek. Mobilna szafka medialna Worksphere może być używana do wykorzystania otwartych przestrzeni i przenoszona w dowolne miejsce. Standardowa elektryka jest łatwo dostępna za pośrednictwem tylnego panelu i jest dostępna w tkaninie, winylu lub skórze. Ta mobilna jednostka multimedialna ma być przydatnym elementem zestawu - pomagając współpracownikom w biurze i tym, którzy nadal są w domu, pozostać w kontakcie.

Love Your Workspace tworzy innowacyjne przestrzenie od ponad 15 lat. Jeśli myślisz o dodaniu elementu współpracy do swojego miejsca pracy, wyślij nam wiadomość lub zadzwoń pod numer 0330 332 0880, aby zobaczyć, jak możemy pomóc.

Udostępnij to:


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz