Wybór mebli do przestrzeni spotkań na świeżym powietrzu

image

Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

W tym roku wszyscy częściej niż kiedykolwiek korzystamy z naszych ogrodów i przestrzeni na świeżym powietrzu, a trend ten będzie się utrzymywał. Nawet najmniejsza przestrzeń zewnętrzna może być wykorzystywana do spotkań lub spotkań towarzyskich, więc dlaczego nie zastosować tego również w miejscu pracy.

Mając to na uwadze, postanowiliśmy przygotować listę naszych ulubionych komercyjnych mebli ogrodowych. Wytrzymałe i stylowe, te elementy sprawią, że będziesz się zastanawiać - dlaczego zawsze nie miałem sali konferencyjnej na świeżym powietrzu?

Crop by Allermuir

Crop to gama siedzisk zewnętrznych zaprojektowanych dla Allermuir przez Benjamina Huberta z agencji projektowej LAYER. Nazwana na cześć pofałdowanych wzgórz brytyjskiej wsi i reprezentowana przez płynne równoległe linie, które tworzą formę krzeseł.

Nieskomplikowane, ale eleganckie i dostępne w szerokiej gamie stonowanych kolorów (pomyśl o pastelach, ale lepszych) krzesła te mogą być z łatwością używane wokół stołu do spotkań na świeżym powietrzu, do spożywania posiłków na świeżym powietrzu lub delektowania się drinkiem przy barze.

Palissade by Hay

Uwielbiamy serię Palissade od Hay, a przy tak wielu opcjach do wyboru nie do końca wybraliśmy ulubioną. Najnowszy dodatek w postaci szezlongu służy jedynie uzupełnieniu istniejących elementów wypoczynkowych, jednocześnie płynnie dopasowując się do bardziej tradycyjnych krzeseł, stołów i ławek.

Wykonany z malowanej proszkowo lub ocynkowanej ogniowo stali, Palissade został zaprojektowany z myślą o trwałości, stając się z czasem coraz piękniejszym. Nadaje się do różnych środowisk, zarówno publicznych, jak i prywatnych, Pallisade jest "zaprojektowany tak, aby odtworzyć tę samą wizualną prostotę i wytrzymałość rdzenia".

Tonina by Allermuir

Na pierwszy rzut oka Tonina od Allermuir może wydawać się prostym krzesłem do sztaplowania, ale ten dynamiczny projekt ma wiele możliwych zastosowań.

Formowany wtryskowo polipropylen zapewnia doskonałą wytrzymałość i nieskazitelne wykończenie. Posiada również stabilizatory UV, które chronią go przed czynnikami zewnętrznymi - i czy wspomnieliśmy, że w 100% nadaje się do recyklingu?

Dostępne w wielu zabawnych kolorach i z możliwością sztaplowania po sześć sztuk, nie lekceważylibyśmy tego wszechstronnego małego krzesła.

BuzziShed by BuzziSpace

Czy nadszedł czas, aby zaprosić współpracowników na zewnątrz na następne spotkanie? Z BuzziShed uważamy, że tak! Stworzona z myślą o zapewnieniu schronienia przed żywiołami, ta nowoczesna konstrukcja jest dostępna w wielu konfiguracjach.

Osłaniając oczy przed blaskiem słońca lub chroniąc przed deszczem, BuzziShed jest doskonałym dodatkiem do każdego miejsca pracy na zewnątrz.

BuzziBreeze by BuzziSpace

Kolejny produkt od BuzziSpace, Buzzibreeze to uderzający i wysoce funkcjonalny projekt. Współczesna wariacja na temat tradycyjnego stołu piknikowego, jego modułowa konstrukcja oznacza, że jego długość można dostosować do własnych potrzeb. Jeśli nie masz miejsca w ogrodzie, zawsze możesz użyć go w domu - wprowadzając do niego atmosferę świeżego powietrza.

Wreszcie, BuzziBreeze wygodnie pasuje do BuzziShed - połącz te dwa elementy, a uzyskasz godną pozazdroszczenia zewnętrzną salę konferencyjną!

Love Your Workspace tworzy innowacyjne przestrzenie od ponad 15 lat. Jeśli myślisz o wzbogaceniu swojego miejsca pracy o umeblowaną przestrzeń zewnętrzną, wyślij nam wiadomość lub zadzwoń pod numer 0330 332 0880, aby zobaczyć, jak możemy Ci pomóc.

Udostępnij to:


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz