Wykorzystaj stanowiska pracy na planie otwartym, aby poprawić komunikację w biurze w Los Angeles

image

Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Otwarte biura są powszechnie stosowanym układem, dlatego przedsiębiorcy i kierownicy biur w Los Angeles powinni wiedzieć, jak wykorzystać stanowiska pracy na planie otwartym, aby usprawnić i poprawić komunikację.

Spójność

Projekt biura musi mieć sens. Bierze się w nim elementy, które sprawiają, że dane środowisko działa i łączy się je w jednolitą całość. Spójny projekt uwzględnia odrębne jednostki, które wzajemnie na siebie oddziałują. Przywództwo nadaje ton i tempo, administracja nadzoruje przepływ gotówki i ludzi, podczas gdy talenty techniczne i pracownicy tworzą produkty i świadczą usługi.

Stanowiska pracy na planie otwartym odpowiadają potrzebom różnych gałęzi przemysłu nastawionych na zysk oraz organizacji non-profit. Małe zespoły pracujące w większych firmach mogą korzystać ze stanowisk pracy na planie otwartym w klastrach lub kapsułach. Zespół kreatywny pracujący w średniej wielkości firmie PR w Santa Monica może mieć jedno wyznaczone miejsce do pracy, podczas gdy account managerowie mogą mieć swoje własne strefy. Prężnie działająca organizacja non-profit może mieć administratora skupionego wokół jednego stylu stacji roboczych, podczas gdy zespół programowy może pracować w odrębnym, wyznaczonym obszarze, korzystając ze stacji roboczych o zupełnie innym stylu.

Współpraca

Dzielenie się pomysłami twarzą w twarz jest ważną formą współpracy. Stanowisko pracy na planie otwartym daje członkom zespołu możliwość prowadzenia rozmów i skupienia się na ważnych pomysłach. Projekt i odstępy między stanowiskami muszą działać na korzyść wszystkich.

Krytycy twierdzą, że otwarte biura zabiły współpracę. Ethan Bernstein z Harvard Business School (HBS) badał pracowników, którzy przenieśli się z boksów do otwartego biura, i odkrył, że starali się oni unikać współpracy, zamiast jej szukać. W artykule z lipca 2018 r. dla HBS, The Open Office Revolution has Gone Too Far, Bernstein stwierdza, że pracownicy, którzy mają stałą publiczność, mogą usilnie starać się wyglądać na zajętych, zakładać słuchawki i unikać interakcji.

Stanowiska pracy na planie otwartym nie są podejściem uniwersalnym. Dostępne są różne konfiguracje, które można dopasować do osobowości i potrzeb poszczególnych działów. Stanowisko do pracy na planie otwartym Synapse firmy Deskmakers jest proste, natomiast stacja robocza Crossroads to "rewolucyjne podejście do systemów mebli biurowych". Inteligentne planowanie pozwoli skonfigurować stanowiska pracy w taki sposób, aby umożliwić współpracę w razie potrzeby i zapewnić przestrzeń dla indywidualnego skupienia.

Komunikacja

Komunikacja w biurze to znacznie więcej niż tylko rozmowa jednego pracownika z drugim. Komunikacja obejmuje e-maile, aktualizowanie firmowych kont w mediach społecznościowych oraz rozmowy telefoniczne ze sprzedawcami, klientami i potencjalnymi nowymi klientami.

Rozwijające się biuro to tętniące życiem miejsce. Jak utrzymać komunikację we właściwych kanałach? W otwartym biurze, czyli przestrzeni bez ścian, działy mogą mieć swoje własne stanowiska pracy na planie otwartym w ściśle określonych miejscach. Na środku piętra można stworzyć miejsce do rozmów telefonicznych lub konferencji w cztery oczy, wykorzystując ścianki modułowe i specjalne kapsuły do spotkań. Wspólny sprzęt, taki jak kopiarki, może znajdować się po jednej stronie, łatwo dostępnej dla każdego obszaru.

Otwarte biuro może być miejscem tętniącym życiem, które przyciąga największe talenty, jeśli jest efektywnie zorganizowane. Wykorzystaj stanowiska pracy na planie otwartym, aby nie tylko poprawić komunikację w biurze, ale także wspierać konkretne cele i zadania.

Źródło obrazu: Global Sidebar


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Blog

Blog