Blog

image

Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

7 Kluczowych czynników w uzyskaniu idealnej recepcji

8 czerwca 2022 r. Najlepsze meble biurowe

Pierwsze wrażenie ma znaczenie. Jako pierwsza rzecz, że goście widzą po wejściu do firmy, recepcja zwykle ma te rzeczy pokryte. To musi wyglądać inteligentne, eleganckie i zapraszając w tym samym czasie.

Recepcja biurka dziś są dostępne w szerokiej gamie stylów i kształtów, celowo zaprojektowane, aby goście czuli się mile widziani. Ale pamiętaj, że twoje opcje dla projekt recepcji powinny być również dostosowane do wysyłania właściwego komunikatu o Twojej firmie i uzupełniać resztę wnętrza.

Czego należy szukać w recepcji?

Rzeczy, których powinieneś szukać w projekcie recepcji można podsumować w dwóch kategoriach: estetyka i funkcja. Oprócz rozważań budżetowych, chcesz biurko, które wygląda jak chcesz i służy celowi, który zamierzasz go.

Styl

Ponieważ biurka recepcyjne są centralnym punktem każdej recepcji, muszą uosabiać Twoją markę i pomagać Ci zrobić właściwe pierwsze wrażenie na odwiedzających. Choć nie musi zawierać Twojego logo w widocznym miejscu, rozważ użycie kolorów, elementów i stylów, które pasują do reszty umeblowania.

Rozmiar

Hojna przestrzeń jest krytyczna w recepcji. Powinno być co najmniej 50 stóp kwadratowych przestrzeni dla jednego pracownika do wygodnej pracy za recepcją i dodatkowe 30 stóp kwadratowych dla każdej dodatkowej osoby.-minimum.

Uważaj, aby nie przesadzić, choć. Zbyt duże biurka mogą wyglądać przytłaczająco i sprawiać wrażenie imponujących. Jeśli dysponujesz ograniczoną przestrzenią biurową, możesz zdecydować się na kompaktową opcję, taką jak ta Recepcja Cherryman z serii Verde która może być skonfigurowana jako biurko w kształcie litery L lub jako samodzielne biurko.

Materiał

To, jak trwałe jest biurko recepcyjne, zależy od zastosowanych materiałów. Biurka recepcyjne są dostępne w różnych materiałach, takich jak metal, drewno, szkło i laminat. Powierzchnie robocze wykonane z termicznie topionej melaminy są uważane za jedne z najbardziej trwałych opcji obecnieSą odporne na zarysowania, wodoodporne, odporne na plamy i łatwe do czyszczenia.

Kształt i szczegóły projektu

Oprócz materiału, kształt biurka ma również wpływ na jego ogólny wygląd. Podczas gdy prostokątne biurka wyglądają elegancko i formalnie, te z płynnymi kształtami wyglądają bardziej nietypowo i nowocześnie. Istnieją również biurka o czystych liniach i gładkich powierzchniach, które wyglądają bardziej elegancko i minimalistycznie. Te opcje oferują dramatyczny punkt centralny, który może płynnie łączyć się z różnymi dekoracjami.

Przechowywanie

Obszar recepcji powinien być utrzymywany w czystości i zorganizowany przez cały czas. Jako takie, recepcja powinna mieć jakiś rodzaj miejsca do przechowywania, gdzie rzeczy osobiste, materiały biurowe, dokumenty i dostawy mogą być schowane, ale łatwo dostępne. Jest to szczególnie ważne w branżach, w których recepcjoniści muszą przechowywać pliki klientów, które muszą wyciągać od czasu do czasu.

Miejsce na blat

Wielkość przestrzeni na blacie zależy od tego, ile masz recepcjonistów i jak bardzo mogą być zajęci. Kluczem jest pozostawienie wystarczającej ilości miejsca na ich pracę i wyświetlacz (np. oznakowanie, reklamy i wystrój), z wystarczającą ilością miejsca na interakcję z gośćmi. Recepcja Maverick Canyon opcja ma wszystko, czego potrzebujesz-mnóstwo miejsca na komputer, powierzchnię roboczą i miejsce do przechowywania.

Jaka jest najlepsza recepcja?

Recepcja jest podstawowym elementem w obszarze recepcji. Uwzględnienie wszystkich tych czynników pomoże Ci znaleźć takie, które najlepiej pasuje do Twojej marki i wspiera funkcje biznesowe.

Szukasz idealnej recepcji dla swojej firmy? Arenson Office Furniture może pomóc Ci znaleźć idealne biurko, które pasuje do Twojej przestrzeni. Odwiedź naszą stronę, aby sprawdzić naszą szeroką ofertę wysokiej jakości biurek recepcyjnych i innych mebli biurowych.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Blog

Blog