O kompleksie

Kompleks biurowy Adgar usytuowany w centrum biznesowym na Mokotowie w Warszawie składa się z trzech budynków o łącznej powierzchni najmu 39 000 m2: Adgar Plaza One, Adgar Plaza A i Adgar Plaza B, który zostanie otworzony w trzecim kwartale 2010 r. Wszystkie trzy budynki tworzą razem jeden z najlepiej wyposażonych kompleksów biurowych w Warszawie zapewniający warunki sprzyjające efektywnej pracy.

Kompleks biurowy Adgar to doskonała lokalizacja do prowadzenia biznesu, oferująca wartość dodaną dla najemców, którzy mogą korzystać z nowoczesnego i doskonale wyposażonego Centrum Konferencyjnego Adgar Plaza mieszczącego około 300 osób, centrum sportowo-konferencyjnego Calypso Fitness Club z odnową biologiczną, siłownią, basenem, salami fitness, spa i kortami do gry w squash, restauracją, kawiarnią oraz centralną serwerownią o najwyższym standardzie bezpieczeństwa z podwójnym systemem zabezpieczeń (karty magnetyczne oraz identyfikacja linii papilarnych).

Kompleks budynków biurowych Adgar zlokalizowany jest w centrum biznesowym na Mokotowie w Warszawie, gdzie znajdują się siedziby wielu renomowanych polskich i międzynarodowych firm. Dogodna lokalizacja przy ul. Postępu, w pobliżu Galerii Mokotów, zapewnia szybki dojazd z Adgar do międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina (8 minut), centrum miasta (15 minut) oraz gwarantuje łatwy dostęp do komunikacji miejskiej.

W budynkach Adgar Plaza A i B zainstalowano zaawansowane technologicznie systemy teleinformatyczne i telekomunikacyjne, takie jak okablowanie siódmej generacji, usługi bazujące na systemie telefonii IP (telefony IP, Internet, WiFi), jak również zintegrowane systemy zarządzania oraz ochrony.

Jako uzupełnienie 630 miejsc postojowych dostępnych w parkingu podziemnym w pobliżu kompleksu wybudowano osobny, wielopoziomowy garaż. Jest to ogromne udogodnienie dla najemców i ich gości ze względu na duże trudności ze znalezieniem miejsca do zaparkowania w tej okolicy.

Ponadto najemcy mogą korzystać z parkingu z dostępem wykorzystującym system identyfikacji tablic rejestracyjnych samochodów oraz ze wsparcia technicznego dostępnego za pośrednictwem strony www.adgar.pl. Dzięki temu mogą oni samodzielnie, w prosty i wygodny sposób wprowadzać do systemu numery rejestracyjne swoich gości.

Adgar Postępu Sp. z o.o., inwestor i deweloper obiektu, jest spółką córką Adgar Investments
& Development Ltd., znanej i renomowanej międzynarodowej firmy działającej na rynkach nieruchomości, między innymi w Izraelu, Kanadzie, Belgii oraz Polsce.