Grupa Adgar | Warszawa, ul. Postępu 17a | +48 22 323 81 00 | English

Aktualności

Biuro Podróży WEZYR HOLIDAYS w Adgar Plaza B

21 grudnia 2012

Nowy najemca należący do międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, zajmie całe 7 piętro w budynku Adgar Plaza B, który jest już niemal w całości wynajęty

Adgar Postępu sp. z o.o. podpisała umowę najmu powierzchni biurowej w budynku Adgar Plaza B z biurem podróży Wezyr Holidays, jednym z największych profesjonalnych organizatorów wyjazdów turystycznych na polskim rynku. 

Wezyr Holidays zajmie powierzchnię 1 086,60 m2 na siódmym piętrze 10-piętrowego budynku Adgar Plaza B, który tym samym jest już wynajęty w 99%. Najemca przeprowadzi się do swojego nowego biura na początku grudnia 2012 roku i dodatkowo będzie miał do dyspozycji także taras o powierzchni 48,36 m2. W imieniu firmy Wezyr Holidays umowę najmu podpisał Adil Kaan Ergun, dyrektor generalny. Umowa została zawarta na 5 lat. Nowy najemca, na specjalne życzenie, będzie miał stały dostęp do swojego biura, 24/7 przez 365 dni w roku.

„Przy podejmowaniu decyzji dotyczącej wyboru miejsca na nasze nowe biuro, szczególną uwagę zwracaliśmy na elastyczność zarządcy w kwestii korzystania z biura. Zależało nam na tym, aby zapewniono nam permanentny dostęp do nowego miejsca pracy, na wypadek różnych, niespodziewanych sytuacji. Ucieszyliśmy się, gdy okazało się, że nie będzie z tym najmniejszego problemu. Doceniamy także niezwykle przyjazne środowisko pracy, które obejmuje nie tylko komfortową powierzchnię biurową, ale także dodatkowe usługi oferowane przez kompleks Adgar” – powiedział Adil Kaan Ergun, dyrektor generalny w Wezyr Holidays.

„Bardzo się cieszę, że firma Wezyr Holidays wybrała Adgar Plaza B na swoją siedzibę. Jestem przekonany, że nasz budynek w 100% spełni oczekiwania nowego najemcy. Mam także nadzieję, że takie udogodnienia jak centrum sportowo-rekreacyjne czy restauracja
z kawiarnią zagwarantują najlepsze warunki dla całego zespołu Wezyr Holidays”podkreślił Eyal Litwin, Country Manager-Poland w Adgar Investments & Development Ltd.