Aktualności

Druga edycja konkursu Green Your Mind!

9 maja 2013

Firma Adgar Postępu sp. z o.o., właściciel kompleksu biurowego Adgar w Centrum Biznesowym na Mokotowie w Warszawie, rozpoczyna 10 maja już II edycję zielonego konkursu pod hasłem „Green Your Mind” dla 2,500 pracowników zarządzanych przez nią budynków.

Akcja ma związek ze staraniem się przez kompleks Adgar o certyfikat środowiskowy LEED. Rozwiązanie konkursu jest planowane na koniec czerwca 2013 r. Pierwsza edycja odbyła się w listopadzie 2012 roku, a zmagania uczestników śledziło wówczas ponad 1000 osób. Podobnie jak podczas pierwszej odsłony akcji, osoby zatrudnione w budynkach Adgar Plaza A, Adgar Plaza B oraz Adgar Business Centre będą miały okazję wykazać się kreatywnością i poczuciem humoru podczas rozwiązywania konkursowego zadania, a ich zielone pomysły będzie można śledzić i oceniać na profilu kompleksu Adgar na Facebooku, pod adresem:  www.facebook.com/KompleksAdgar

 

Aby wziąć udział w zielonym konkursie należy najpierw „polubić” stronę kompleksu na profilu Facebook, a następnie wykonać zadanie, które będzie polegało na wykonaniu 
i opublikowaniu na profilu kompleksu zdjęcia przedstawiającego „drugie życie” dowolnej rzeczy, czyli pomysł na jej ponowne wykorzystanie w nowej roli. Zwycięzcy, czyli osoby, przy których pracach najwięcej osób kliknie przycisk „lubię to”, otrzymają nagrody, po których poczują się jak nowonarodzeni:

I Miejsce - Pięciodniowy pobyt w SPA Głęboczek dla dwóch osób,

II Miejsce - Weekendowy pobyt w SPA Głęboczek dla dwóch osób oraz

III Miejsce - Jednodniowy pobyt w SPA w hotelu Intercontinental w Warszawie.

 

„W drugiej edycji konkursu «Green Your Mind» skupiamy się na temacie recyklingu, tzn. na powtórnym wykorzystaniu różnych rzeczy. Bardzo często pozbywamy się przedmiotów nie zdając sobie nawet sprawy, że moglibyśmy je wykorzystać w inny sposób, dzięki czemu będą nam one służyć jeszcze długo. Na tym właśnie będzie polegało zadanie konkursowe – jestem ciekaw, jakie rozwiązania zaproponują pracownicy naszego kompleksu i w jakie przedmioty tchną «drugie życie». Mam także nadzieję, że konkurs zachęci ich do poszukiwania i wprowadzania w życie ekologicznych rozwiązań,” – powiedział Eyal Litwin, dyrektor generalny Adgar w Polsce.