Grupa Adgar | Warszawa, ul. Postępu 17a | +48 22 323 81 00 | English

Aktualności

Wygraj pakiet startowy na BMW Półmaraton Praski!

10 czerwca 2016

W imieniu naszego partnera Michelin Polska serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Do wygranie jest 15 pakietów startowych BMW Półmaratonu Praskiego. Zgłoszenia zbierane są do 14.06. Zapraszamy!

Michelin Polska doskonale wie jak duży nacisk kładziemy na tworzenie środowiska przyjaznego naszym najemcom i ich pracownikom. Dlatego wspólnie zapraszamy wszystkie osoby pracujące w naszych budynkach do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać 15 pakietów startowych BMW Półmaratonu Praskiego.

Nasz najemca od zawsze wspiera sportową rywalizację, szczególnie w sportach motorowych. Najtrudniejsze nawierzchnie i ekstremalne warunki środowiskowe towarzyszące sportom motorowym przekładają się na doświadczenie i wiedzę niezbędną do produkcji opon o najwyższych osiągach.

Wytrzymałość to jedna z głównych cech  opon Michelin. To także jedna z głównych cech charakteryzujących biegacza, dlatego też Michelin z dumą jest oficjalnym partnerem i wspiera uczestników BMW Półmaratonu Praskiego!

Śledź informacje na temat półmaratonu i nowości Michelin na Facebooku.

Polub Michelin! www.facebook.com/MichelinPolska