Jak unowocześnić swoją salę konferencyjną przy ograniczonym budżecie

image

Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Słowo "sala konferencyjna" często kojarzy się z formalnym i być może onieśmielającym otoczeniem! Może to wywołać u Ciebie wspomnienia z rozmowy kwalifikacyjnej lub długich spotkań na niewygodnych krzesłach.

A jeśli jesteś odpowiedzialny za odświeżenie sali konferencyjnej, możesz myśleć o "korporacyjnym" i "drogim".

Odnowienie sali konferencyjnej nie musi być jednak ani kosztowne, ani przytłaczające. Byliśmy tak zadowoleni z tego, jak wszystko wyszło w jednym z naszych ostatnich projektów, że chcieliśmy podzielić się kilkoma wskazówkami!

Element w stylu retro

Dobrze umieszczony mebel z drugiej ręki może dodać głębi i zainteresowania do Twojej sali konferencyjnej. Poza tym, że wygląda stylowo, jest o wiele bardziej przyjazny dla środowiska niż kupowanie czegoś nowego.

Wymień krzesła

Jeśli ludzie będą spędzać dużo czasu na spotkaniach, to komfort jest kluczowy! Krzesła są dostępne we wszystkich kształtach i rozmiarach, aby pasowały do różnych ciał. Możesz nawet mieć mieszankę. Zmiana krzeseł to także świetny (i oszczędny) sposób na dodanie koloru lub tekstury do przestrzeni. Dzięki szerokiej gamie tkanin do wyboru, na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.

Poduszki

Niedrogi sposób na dodanie kolorów, nadruków i kształtów do pokoju zarządu. Poduszki nie tylko oferują dodatkowy element komfortu, ale pomagają złagodzić często twarde krawędzie mebli konferencyjnych, jednocześnie wprowadzając trochę zabawy!

Rośliny

W Love your workspace uwielbiamy dwie dobre rośliny. Naszym zdaniem nie ma nic lepszego niż kilka błyszczących zielonych liści, które ożywią przestrzeń. Rośliny mają dobrze udokumentowane korzyści dla dobrego samopoczucia i wydajności. Czy wiesz, że redukują one również stres, oczyszczają powietrze i mają właściwości akustyczne? Nie musimy mówić więcej.

Dzieła sztuki

Podobnie jak rośliny, dzieła sztuki mogą mieć pozytywny wpływ na samopoczucie i wydajność. Dzieła sztuki mogą zapewnić plamę koloru tam, gdzie go nie ma, lub stanowić punkt zaczepienia w wyciszonej przestrzeni. Badania wykazały, że pracownicy, którzy mają kontrolę nad wyglądem swojego miejsca pracy, są o 32% bardziej produktywni - czas zaangażować wszystkich?

Featurewall

Jeśli masz wolny budżet, może warto pomyśleć o featurewall. To prosty sposób na ożywienie przestrzeni, stworzenie odważnego oświadczenia, a może nawet włączenie do niego firmowych kolorów.

Tablica

Ostatnim, ale z pewnością nie najmniej ważnym elementem jest stół do sali konferencyjnej. Niezbędny element układanki! Przy tak wielu stylach do wyboru ważne jest, aby wybrać ten, który pasuje do przestrzeni. Zdecyduj, czy chcesz uzyskać wysoki poziom, elegancki czy delikatny, naturalny styl. Istnieje wiele opcji wykończenia, blatów i nóg do wyboru, a także mocy do dopasowania.

Jeśli chciałbyś uzyskać porady dotyczące aktualizacji swojej sali konferencyjnej w 2023 roku, wyślij nam wiadomość lub zadzwoń pod numer 0330 332 0880, aby zobaczyć, jak możemy pomóc.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz