Intensywnie kolorowe lampy biurowe

image

Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Wybierając lampę biurową zwracamy przede wszystkim uwagę na to, czy jest ona funkcjonalna. Może jednak przyszła pora, aby zerwać z takim nudnym podejściem i postawić na lampy, które połączą w sobie dwie zalety: będą funkcjonalne i kolorowe.

Klasyczna lampa biurowa w niekonwencjonalnych kolorach nie jest droga, ale za to jesienią i zimą wprowadzi trochę koloru do naszych pomieszczeń. To najbardziej prosty, a zarazem najtańszy sposób na zamianę nudnego burego biurka w modny akcent kolorystyczny. Oświetlenie biurka naprawdę wcale nie musi być nudne. Na pewno wielu z nas już dawno znudziły się białe, brązowe, szare lub czarne wykonane ze stali nierdzewnej lampki na biurko. Zapewne nie jeden z nas z chęcią ustawi na swoim biurku lampkę w miętowym, chabrowym, turkusowym, czy też w innym odlotowym kolorze.

punktowe lampki do biura Wybierając nową lampę biurkową zainteresujmy się nie tylko tymi, które wyróżniają się swoimi kolorami. Wybierajmy je tak, aby pasowały do pozostałych akcesoriów, które koniecznie muszą znaleźć się na każdym biurku. Nie warto bać się jasnych, nawet najbardziej odważnych kolorów i tak samo odważnych połączeń. Od dawna wiadomo, że odpowiednio dobrane kolory mogą nam poprawić nastrój, dodać energii, albo też zrelaksować. Osoby, które w okresie jesienno-zimowym tracą zapał do pracy powinny postawić na bardzo energetyczny kolor, jakim jest pomarańcz.

Jeśli z kolei rozpiera nas energia, a potrzebujemy odrobinę się wyciszyć, to zielona lampka plus do tego inne dodatki w kolorze soczystej zieleni na pewno nam w tym pomogą. Warto sięgać po odważne zestawienia kolorystyczne zwłaszcza wtedy, kiedy za oknem jest szaro i buro, a wiosna przyjdzie dopiero za parę miesięcy. W tak zagospodarowanej przestrzeni do pracy na pewno będzie nam się nie tylko pracowało znacznie przyjemniej, ale przede wszystkim efektywniej. Kolor nie powinien być kluczowym kryterium wyboru nowej lampy biurkowej. Na pewno może być jednym z wielu, gdyż kolorystyka we wnętrzach odgrywa bardzo istotną rolę nie tylko w czasie pracy.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz