Stwórz najlepszą hybrydową przestrzeń biurową

image

Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

W tym momencie większość z nas zna pojęcie pracy hybrydowej - elastycznego układu pracy, w którym pracownicy mogą pracować zdalnie lub z centralnej lokalizacji biura.

Pytanie brzmi: jak stworzyć wspaniałą przestrzeń, która wspiera dobre samopoczucie pracowników?

Jednym ze sposobów jest zapewnienie komfortowego środowiska pracy, ułatwiającego wykonywanie wymaganych zadań i maksymalizującego czas, jaki pracownicy spędzają w miejscu pracy. Na szczęście możemy pomóc Ci to osiągnąć!

Poniżej zebraliśmy nasze ulubione elementy do pracy hybrydowej, od ruchomych ekranów akustycznych i stołów co-workingowych, po biurka z możliwością przyłożenia i ciche kąciki.

Powierzchnia biurowa

Chociaż praca hybrydowa oznacza, że możesz potrzebować mniej miejsca na biurku, posiadanie miejsca, w którym ludzie mogą usiąść i pracować w tradycyjny sposób jest nadal bardzo ważne. Obejmuje to czystą powierzchnię roboczą i wspierające krzesło biurowe, a także łatwy dostęp do zasilania w celu podłączenia urządzeń.

Przegrody ekranowe

Doskonały sposób na podzielenie przestrzeni, ekrany mogą być przesuwane w dowolny sposób. Dostępne jako proste elementy lub jako samodzielne funkcje, wiele z nich posiada również właściwości akustyczne, opcje tablic lub pinboardów. Idealne w otwartych przestrzeniach i przestrzeniach kreatywnych!

Pomieszczenia socjalne

Jednym z powodów, dla których pracownicy chcą wracać do biura, są ludzie. Technologia może sprzyjać nawiązywaniu kontaktów, ale nie ma nic lepszego niż rozmowa przy filiżance herbaty. Badania pokazują również, że taka łączność sprzyja produktywności i kreatywności. Dlaczego więc nie promować tych elementów w swoim miejscu pracy?

Ciche kąciki

W czasach, gdy pracownicy przychodzą do miejsca pracy w bardziej elastyczny sposób, może być kuszące, aby wypełnić przestrzeń miękkimi siedzeniami i całkowicie zrezygnować z przestrzeni skupienia. Nie tak szybko! Zawsze będą potrzebne miejsca, w których ludzie będą odbierać telefony, odbywać szybkie spotkania lub pisać raporty. Należy również pamiętać, że nie wszyscy pracują w ten sam sposób, więc choć spotkania towarzyskie są ważne, niektórzy mogą potrzebować spokojniejszego miejsca do pracy.

https://loveyourworkspace.co.uk/wp-content/uploads/2022/10/naughtone_pullman_desk_pod_square-1080p.mp4

Love Your Workspace tworzy innowacyjne przestrzenie od ponad 15 lat. Jeśli chcesz wzbogacić swoją przestrzeń pracy o dodatkowe rozwiązania w zakresie pracy hybrydowej, wyślij nam wiadomość lub zadzwoń pod numer 0330 332 0880, aby zobaczyć, jak możemy pomóc.

Share this:


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz