Wizyta w Clerkenwell - zwiedzanie trzech salonów producentów

image

Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

W miarę jak wracamy do normalności, zrozumiałe jest, że nie wszyscy są gotowi wskoczyć do pociągu do Londynu lub zmierzyć się z metrem. Mając to na uwadze postanowiliśmy odwiedzić salony producentów, abyś Ty nie musiał!

Dołącz do nas i odwiedź trzy najlepsze salony: The Senator Group, Davison Highley i Orangebox.

Grupa Senator

Grupa Senator została założona w 1976 roku, kiedy jej prezes Colin Mustoe rozpoczął projektowanie i produkcję mebli biurowych. Senator, niezależna firma rodzinna z siedzibą w Lancashire, posiada obecnie salony wystawowe na całym świecie.

Grupa Senator składa się z trzech odrębnych marek. Torasen oferuje proste i ekonomiczne rozwiązania meblowe od siedzisk do zadań specjalnych po meble miękkie. Senator tworzy meble biurowe oparte na innowacyjności i zrozumieniu stale zmieniającej się dynamiki miejsca pracy. Allermuir tworzy piękne, współczesne meble dla sektora rekreacyjnego i korporacyjnego.

Wisienką na torcie jest dział recyklingu Sustain, który przyjmuje materiały, opakowania i zbędne meble od klientów i konkurencji, aby poddać je recyklingowi i zapewnić, że nic nie trafi na wysypisko.

Davison Highley

Davison Highley projektuje i produkuje wysokiej jakości i oryginalne meble tapicerowane. Z bogatą standardową kolekcją zawierającą wszystko od miękkich siedzisk do kabin roboczych, oferują również opcje na zamówienie, dostosowane specjalnie do Twojego miejsca pracy.

Firma jest własnością brytyjską i jest produkowana od ponad 40 lat, a 90% materiałów użytych w ich meblach pochodzi z obszaru 60 mil od warsztatu w High Wycombe. Zrównoważony rozwój jest również integralną częścią firmy - niedawno pisaliśmy o wizji Davison Highley dotyczącej zrównoważonego rozwoju i jak bardzo byliśmy pod wrażeniem ich zobowiązania do bycia firmą o zerowej emisji dwutlenku węgla do 2030 roku.

Orangebox

Założona latem 2002 roku firma Orangebox od tego czasu jest na czele innowacji. Nazywając siebie The Smartworking Company, Orangebox szczyci się swoimi badaniami i rozwojem, badając sposoby, w jakie ludzie pracują i wykorzystując to w swoich projektach.

Jako entuzjastyczni zwolennicy pracy zespołowej uznaliśmy za słuszne, aby skupić naszą wycieczkę na jednym z naszych ulubionych nowych produktów - Campers & Dens. Modułowe elementy pozwalają na nieskończone możliwości projektowe, jak również możliwość zmiany położenia w celu dostosowania do zmieniających się potrzeb. Campers & Dens to piękny element architektury wnętrz, który doskonale uzupełnia hybrydowy świat pracy, tworząc "miejsca pracy, do których chce się należeć... miejsca, które chce się odwiedzać".

Love Your Workspace tworzy innowacyjne przestrzenie od ponad 15 lat. Jeśli potrzebujesz pomocy w rekonfiguracji swojego miejsca pracy lub chciałbyś odwiedzić nasze salony firmowe, wyślij nam wiadomość lub zadzwoń pod numer 0330 332 0880, aby zobaczyć jak możemy pomóc.

Podziel się tym:


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz