Blog

image

Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Meble dla biur rządowych: Jakich mebli potrzebuje Twoja agencja?

26 lutego 2022 r. Najlepsze meble biurowe

Agencje rządowe są jednymi z najbardziej ruchliwych miejsc pracy na całym świecie. Zatrudniają miliony ludzi i na co dzień mają do czynienia z ogromną ilością papierkowej roboty, wprowadzania danych i transakcji od obywateli.

Rola, jaką odgrywają w tym wszystkim prawidłowo funkcjonujące meble biurowe jest nie do przecenienia. Właściwy rodzaj mebli jest nie tylko bardziej wygodne dla pracowników, aby usiąść na dłuższy czas, podczas gdy oni pracują przy komputerze lub wypełniania dokumentów, ale może również rzeczywiście pomóc zwiększyć wydajność.

Meble biurowe w San Diego dostawcy tacy jak Arenson mogą pomóc Ci dokonać właściwego wyboru. Nie tylko zapewniamy miejscom pracy najlepsze biurka i krzesła, ale także mamy krytyczne oko, aby zapewnić, że każdy element działa razem. Nasi eksperci od projektowania miejsc pracy z łatwością doradzą Ci, które meble zaspokoją zarówno potrzeby Twoich pracowników, jak i ich wydajność.

Siedem kluczowych mebli do biur rządowych, których potrzebuje każda agencja

Cherryman Amber Biurko w kształcie litery L z kącikiem komputerowym

Biurka biurowe

The biurko jest najważniejszym meblem dla biur rządowych. Powinno być wystarczająco duże, aby zmieścić wszystkie niezbędne materiały i mieć dużo miejsca do przechowywania plików i dokumentów.

Na stronie Cherryman Amber L-shape Desk with Full Height Pedestals posiada wszystkie cechy, których potrzebuje każdy pracownik państwowy. Szuflady na dokumenty mogą pomieścić zarówno dokumenty listowe jak i prawne z blokadą. Biurko posiada również przepusty na kable zasilające i sieciowe na wszystkich powierzchniach roboczych. Biurko Cherryman Amber w kształcie litery L jest dostępne w 5 wersjach wykończenia: Valley Grey, Hard Rock Maple, Mocha Cherry, Black Cherry i Park Walnut.

Krzesło Space Air Grid Big and Tall z oparciem siatkowym

Krzesło ergonomiczne

Wygodne krzesło jest niezbędne podczas długich godzin pracy w biurze. Upewnij się, że wybierasz takie, które ma dobre podparcie dla pleców.

Na stronie Space Air Grid Big and Tall Mesh Back Chair to dwuwarstwowe krzesło ergonomiczne z oparciem Air Grid i siedziskiem z czarnej siatki, z regulacją odcinka lędźwiowego, regulowanymi w 2 kierunkach ramionami i podstawą z przemysłowym wykończeniem stalowym. To krzesło jest zaprojektowane tak, aby rozprowadzić ciężar ciała równomiernie na szerszym obszarze, co pomaga zmniejszyć punkty nacisku i zwiększyć przepływ krwi.

Regał na książki Catalina

Regał na książki

A regał na książki to świetny sposób na zorganizowanie biura i przechowywanie dodatkowych materiałów. W agencjach rządowych, regały są niezbędne do przechowywania polityki i podręczników procedur, podręczników pracowników, raportów, planów, wykresów, listów i notatek.

Regały Catalina Bookcase Cubbies zapewniają elastyczne i płynne podejście do przechowywania i ekspozycji. Szafki, szafki i wyspy występują w różnych kształtach, rozmiarach i konfiguracjach umożliwiających łatwe planowanie.

Modułowa konstrukcja Catalina zapewnia poziom dostosowania do potrzeb klienta, idealny dla dzisiejszych dynamicznych środowisk pracy.

Szafa aktowa boczna Cherryman Amber

Szafa na dokumenty

A szafa na dokumenty jest niezbędna do przechowywania ważnych dokumentów i utrzymania biura w porządku. Agencje rządowe wymagają szafek na dokumenty, aby zabezpieczyć ważne dokumenty, takie jak umowy, zlecenia zakupu, dokumenty podatkowe, dane ze spisu ludności i inne.

Strona Standardowa pionowa szafa aktowa Cherryman Amber dostępna jest w kolorach: Mahoń, Wiśnia, Czarna Wiśnia, Klon, Orzech (pokazany) i Valley Grey. Szafa pomieści teczki wiszące o rozmiarze listowym lub prawnym. Szuflady wyposażone są w przednie zamki i prowadnice kulkowe.

Stół konferencyjny i kredens Ribbon w skali 1:1

Stół konferencyjny

Agencje rządowe często organizują spotkania dla różnych grup ludzi. Wybierz stół konferencyjny z wystarczającą ilością miejsca, aby pomieścić wszystkich uczestników naraz, plus dodatkowe miejsce z boku na papiery i materiały. Stół powinien być ergonomiczny, a krzesła wokół niego regulowane.

Stół Stół konferencyjny z serii Ribbon posiada elegancką i charakterystyczną konstrukcję podstawy, która lekko skręca się i zwęża tworząc efektowny wygląd, który jest imiennikiem Ribbon.

Zaprojektowana dla DeskMakers przez Hennera Jahnsa, kolekcja Ribbon Casegoods łączy klasyczny design z estetyką mid-century modern. Blaty dostępne są w różnych kształtach i rozmiarach. Opcjonalnie można dodać moduły zasilania/danych wraz z zarządzaniem przewodami w celu ich ukrycia.

RSI EZCube Cubicles

Przegroda biurowa

Przegroda biurowa ma zasadnicze znaczenie dla agencji rządowych, ponieważ może pomóc w zapewnieniu prywatności w razie potrzeby, a także służy jako element dekoracyjny w pomieszczeniu. Przy zwiększonej świadomości zagrożeń zdrowotnych związanych z pandemią, ścianki te mogą pomóc w stworzeniu lepszego środowiska pracy poprzez zmniejszenie ilości przenoszonych wirusów.

Strona RSI EZCube Cubicle jest łatwy w projektowaniu, łatwy w instalacji i łatwy dla budżetu. Wystarczy wybrać żądany układ, jedną z trzech opcji kolorystycznych powierzchni roboczych, a na życzenie stacje robocze mogą zostać wysłane w ciągu 10 dni.

Jaka jest rola mebli biurowych w każdym miejscu pracy?

Rolą każdego mebla biurowego w miejscu pracy jest zapewnienie komfortu i wsparcia dla pracowników, aby mogli wykonywać swoje zadania w sposób efektywny. Jeśli pracownicy są niewygodni, będzie to miało wpływ na jakość wykonywanej pracy.

Jest to szczególnie ważne dla agencji rządowych, które nie mają dużo funduszy, ale muszą być produktywne mimo to. Dobre meble biurowe są warte inwestycji, ponieważ pozwalają zaoszczędzić pieniądze w dłuższej perspektywie dzięki niższym wskaźnikom rotacji i zwiększonej wydajności.

Wybór mebli dla biur rządowych zależy od rodzaju i wielkości agencji, ograniczeń budżetowych i osobistych preferencji. Wszystkie meble przedstawione w tym artykule są świetnymi opcjami, ale mogą nie być najlepszymi opcjami dla Ciebie. Mamy wspaniałą różnorodność innych fantastycznych marek i produktów, które mogą być właśnie tym, czego szukasz. Jeśli potrzebujesz pomocy w zaprojektowaniu miejsca pracy swojej agencji, zadzwoń do nas w Arenson Office Furniture.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Blog

Blog