Stwórz najlepszą hybrydową przestrzeń biurową do pracy

image

Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

W tym momencie większość z nas zna termin pracy hybrydowej - elastycznej organizacji pracy, w której pracownicy mogą pracować zdalnie lub z centralnej lokalizacji biura.

Pytanie brzmi, jak stworzyć wspaniałą przestrzeń, która wspiera dobre samopoczucie pracowników?

Jednym ze sposobów na to jest zapewnienie komfortowego środowiska pracy, ułatwiającego wykonywanie wymaganych zadań i maksymalizującego czas spędzany przez pracowników w miejscu pracy. Na szczęście możemy Ci w tym pomóc!

Poniżej zebraliśmy nasze ulubione elementy do pracy hybrydowej, od ruchomych ekranów akustycznych i stołów coworkingowych, po biurka dotykowe i ciche kąciki.

Miejsce na biurko

Chociaż praca hybrydowa oznacza, że możesz potrzebować mniej miejsca na biurku, posiadanie miejsca, w którym ludzie mogą usiąść i pracować w tradycyjny sposób, jest nadal bardzo ważne. Obejmuje to czystą powierzchnię roboczą i wygodne krzesło biurowe, a także łatwy dostęp do zasilania w celu podłączenia urządzeń.

Przegrody ekranowe

Świetny sposób na podzielenie przestrzeni, ekrany można przesuwać tak dużo lub tak mało, jak chcesz. Dostępne jako proste elementy lub funkcje same w sobie, wiele z nich ma również właściwości akustyczne, opcje tablicy lub tablicy korkowej. Idealne w otwartych i kreatywnych przestrzeniach!

Przestrzenie socjalne

Jednym z powodów, dla których pracownicy chcą wracać do biura, są ludzie. Choć technologia może sprzyjać nawiązywaniu kontaktów, nie ma nic lepszego niż pogawędka przy filiżance herbaty. Badania pokazują również, że taka łączność sprzyja produktywności i kreatywności. Dlaczego więc nie promować tych elementów w swoim miejscu pracy?

Ciche zakątki

Ponieważ pracownicy przychodzą do pracy w bardziej elastyczny sposób, może być kuszące, aby wypełnić swoją przestrzeń miękkimi siedzeniami i całkowicie zrezygnować z przestrzeni skupienia. Nie tak szybko! Zawsze będziesz potrzebować miejsc do odbierania telefonów, szybkich spotkań lub pisania raportów. Ważne jest również, aby pamiętać, że nie wszyscy pracują w ten sam sposób, więc podczas gdy spotkania towarzyskie są ważne, niektórzy ludzie mogą również potrzebować spokojniejszego miejsca do pracy.

Love Your Workspace tworzy innowacyjne przestrzenie od ponad 15 lat. Jeśli chcesz wzbogacić swoją przestrzeń roboczą o dodatkowe rozwiązania do pracy hybrydowej, wyślij nam wiadomość lub zadzwoń pod numer 0330 332 0880, aby zobaczyć, jak możemy Ci pomóc.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz