Blog

image

Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Znaczenie projektu recepcji

30 listopada 2018 r. Najlepsze meble biurowe

W Arenson Office Furniture jesteśmy najlepszym źródłem biurek recepcyjnych w San Diego i jesteśmy pasjonatami znaczenia właściwego wyposażenia biura. Naprawdę wierzymy, że właściwy projekt i układ mebli w biurze jest krytyczny dla każdego aspektu działalności, zwłaszcza w recepcji.

Więc, dlaczego dobry projekt recepcji jest tak ważny?

Ogólny wygląd Twojego biura

Po pierwsze, musisz wybrać biurko recepcjonisty, które pasuje do projektu i tematu Twojego biura. Czy masz nowy, nowoczesny plan podłogowy open-office? Możesz rozważyć dużą, okrągłą recepcję, taką jak stacja recepcyjna OFM Marque, która umożliwia dostęp w 360 stopniach, dzięki czemu pracownicy i klienci mogą komunikować się z recepcjonistą.

A jeśli masz bardziej tradycyjne biuro z wykładziną i indywidualnymi biurami, możesz rozważyć duże, tradycyjne biurko, takie jak recepcja Cherryman Amber, które zapewnia dużo miejsca i stanowi wizualnie imponujący punkt centralny w Twojej recepcji.

Wymagania dotyczące personelu

Biurka recepcyjne to przede wszystkim przedmioty funkcjonalne. Pracownicy recepcji potrzebują odpowiednich wymiarów recepcji, dużej ilości miejsca do przechowywania, funkcji takich jak wbudowane gniazdka elektryczne, a także funkcji organizacyjnych, które pomogą im utrzymać się na szczycie ich pracy.

Recepcja poniżej standardu zmniejszy efektywność pracy recepcjonisty i może być frustrująca i trudna w użyciu. Wybierz recepcję, która oferuje wszystkie funkcje, jakich potrzebują Twoi pracownicy - aby zapewnić im zadowolenie i satysfakcję.

Atrakcyjność wizualna dla klientów i gości

Jeśli kiedykolwiek odwiedziłeś firmę, która ma dziwnie ukształtowaną lub słabo zdefiniowaną recepcję, wiesz dokładnie, jak bardzo niewygodne może być to uczucie. Być może biurko było zbyt małe lub zbyt daleko w głąb biura - albo w ogóle nie było recepcji. Nie wiesz, gdzie iść, z kim rozmawiać, aby się zameldować i gdzie usiąść, gdy czekasz na wizytę lub konsultację.

Właśnie tego chcesz uniknąć, tworząc własną recepcję. Wybór wysokiej jakości rozwiązania tworzy punkt centralny dla twojego wejścia i dodanie pobliskiego miejsca do siedzenia jest najlepszym sposobem na zapewnienie, że twoi goście i klienci wiedzą dokładnie, gdzie iść, gdy przychodzą do twojego biura. Sprawia, że rzeczy są łatwe do zrozumienia i intuicyjne dla odwiedzających.

Dodatkowo, piękny, niestandardowy projekt pomaga Twojemu biuru wydawać się bardziej imponującym i profesjonalnym oraz zapewnia, że cała przestrzeń biurowa pasuje do wizerunku Twojej marki i pomaga promować Twoją firmę.

Recepcja - twarzą Twojej firmy

Każdy, kto odwiedza Twoją firmę, najpierw zobaczy recepcję. To twarz Twojej firmy!

Zainwestuj w recepcję i inne potrzeby recepcji, takie jak wygodne miejsce do siedzenia z wysokiej jakości mebli biurowych Arenson Office Furniture, a na pewno zauważysz różnicę w swojej firmie od razu.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Blog

Blog