Blog

image

Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

5 błędów, których należy unikać podczas zakupów mebli biurowych online

26 marca 2021 r. Najlepsze meble biurowe

Od czasu pandemii, większość z nas przekształciła nasze domowe biuro w nasze główne biuro. To już nie jest przypadkowy obszar, gdzie można złożyć swoje dokumenty. Jest to nasze półstałe miejsce pracy, gdzie robimy interesy i dostajemy pracę. A żeby uczynić pracę w domu bardziej znośną i poprawić ogólną produktywność, wielu z nas zainwestowało w zakup mebli biurowych. I większość z nas, dzięki ograniczeniom związanym z COVID, robi zakupy mebli biurowych online.

Zakupy mebli online zdecydowanie mają swoje zalety. Możesz dosłownie prześlizgnąć się po sklepach, nie opuszczając swojej kanapy. Nie musisz nawet martwić się o to, jak możesz przynieść go do domu, ponieważ zostanie on wysłany do drzwi w krótkim czasie.

Podczas gdy wygoda, którą oferuje jest atrakcyjna sama w sobie, zakupy online mają również swoje pułapki. Ponieważ nie wchodzisz w interakcję z produktem fizycznie, łatwo jest źle ocenić oczekiwania, zwłaszcza jeśli nie jesteś ostrożny w czytaniu drobnych linii w opisie produktu.

Oto pięć (5) wspólnych błędów, których należy unikać podczas zakupów mebli biurowych online.

Meble biurowe Błędy, których należy unikać

Nie zwracając uwagi na wymiary produktu

Eyeballing rozmiar swojej przestrzeni nie jest idealny, zwłaszcza gdy szukasz do zakupu mebli biurowych. Jeśli nie wyciągnąłeś taśmy mierniczej, prawdopodobnie nie masz pojęcia, jak duża lub jak mała jest naprawdę twoja przestrzeń.

Jednym z głównych błędów popełnianych przez konsumentów jest brak sprawdzenia wymiarów produktu. Upewnij się, że kupujesz meble, które pasują do rzeczywistego rozmiaru twojego miejsca pracy. Twój krzesło biurowe powinno mieć wystarczająco dużo miejsca, aby swobodnie i wygodnie poruszać się w i z biurka.

Kupowanie mebli, które nie są kompatybilne z istniejącymi

Oprócz wielkości przestrzeni, powinieneś również rozważyć, czy pasuje do innych mebli. Na przykład, kupując krzesło z podłokietnikiem, chcesz się upewnić, że pasuje ono pod biurko. Niektóre z tych krzeseł nie zawsze mieszczą się pod przestrzenią biurka, zwłaszcza jeśli są kupowane osobno, ze względu na ograniczenia wysokości biurka.

Po zmierzeniu swojej przestrzeni, upewnij się, że mierzysz również wymiary biurka. Sprawdź, czy jest ono zgodne z wymiarem krzesła, które chcesz kupić. Upewnij się, że twoje krzesło nie jest zbyt duże lub zbyt małe dla biurka i ogólnej przestrzeni. Wybierz meble, które są kompatybilne z istniejącymi, aby nie wyglądały niezręcznie.

Przedkładanie stylu nad funkcję

Zrób to dla zdjęć! Ale to nie jest najbardziej praktyczna rzecz, prawda? Tylko dlatego, że udało Ci się osiągnąć godny Instagrama wygląd domowej przestrzeni biurowej, nie oznacza to, że jest to najbardziej wygodne lub funkcjonalne miejsce pracy.

Twoje krzesło do biura domowego to najważniejsza inwestycja, jaką zrobisz. Może to być najbardziej stylowe krzesło na półce, ale to nie gwarantuje, że będzie wspierać twoje ciało przez długi czas. Nieergonomiczne krzesło może powodować ból pleców i szyi, dyskomfort i zmęczenie, co ostatecznie prowadzi do zmniejszenia wydajności.

Najlepszym rozwiązaniem jest zakupy osobiście w renomowanych komercyjnych meble biurowe San Diego dystrybutorów takich jak Arenson Office Furniture. Oferujemy wysokiej jakości krzesła, które są wykonane dla długich godzin pracy. Nasze krzesła biurowe są trwałe, ergonomiczne i mają dłuższe gwarancje.

Kupowanie najtańszego

Chociaż nie ma nic złego w próbach znalezienia najlepszych ofert, zawsze powinna być równowaga między równowagą a jakością. Jeśli szukasz tylko najtańszego produktu, skończysz poświęcając jakość.

Tanie meble nie są wykonane z najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że mogą wymagać wymiany za rok lub dwa. Tak naprawdę nie oszczędzasz pieniędzy w dłuższej perspektywie.

Kupowanie mebli to robienie inwestycji. Zrób swoje badania i przeczytaj recenzje. Upewnij się, że wybierasz kawałki, które są funkcjonalne, wygodne i wspierają twoje ciało tam, gdzie jest to potrzebne.

Wybieranie mebli, które nie idą dobrze razem

Łatwo jest przeoczyć spójność, gdy kupujesz poszczególne elementy mebli. Jeśli patrzysz na zakup wspaniałego biurka z jednej strony i półki z innej, możesz rozważyć, jak dobrze pójdą razem, gdy w tym samym pokoju. Rozważ rzeczywisty kolor obu kawałków i ich inspirację projektową (rustykalną, tradycyjną itp.).

Zaplanuj swoją przestrzeń. Stwórz dokument ze zdjęciami wszystkich mebli, które chcesz kupić z wymiarami. Zapewni to, że żaden kawałek nie będzie nie na miejscu lub nie będzie wyglądał niezręcznie, gdy ogólny wygląd twojego miejsca pracy będzie kompletny.

Zakup mebli to inwestycja, więc upewnij się, że szukasz kawałków o wysokiej jakości, które odpowiadałyby Twoim potrzebom. Niedopasowane meble mogą zdecydowanie zbierać żniwo na twoim zdrowiu fizycznym i ogólnej produktywności.

Oczywiście najlepszym sposobem na uniknięcie popełnienia błędów przy zakupie mebli biurowych online jest poświęcenie czasu na zakupy w sklepie. W ten sposób możesz wypróbować meble przed zakupem i zobaczyć, jak wszystko pasuje do siebie przed ustawieniem go w swoim miejscu pracy. Co więcej, jeśli pójdziesz do doświadczonego dealera, takiego jak Arenson Office Furniture, ich przedstawiciele obsługi klienta mogą zapewnić planowanie przestrzeni, próbki wykończenia, montaż i dostawę, obsługę gwarancyjną i po prostu porady ekspertów.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Blog

Blog