Blog

image

Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Praca z domu: Lista kontrolna pracy zdalnej, aby zachować produktywność

23 marca 2020 | Najlepsze meble biurowe

Praca zdalna jest wyzwaniem i w przeciwieństwie do tego, co myśli większość ludzi. Jesteś otoczony przez najpotężniejsze czynniki rozpraszające, takie jak telewizor, rodzina, łóżko itp. Szybka 5-minutowa przerwa może łatwo zamienić się w popołudnie spędzone na ulubionym krześle. Jednak dzięki odpowiednim narzędziom kierownicy biur mogą pomóc członkom swoich zespołów zachować produktywność nawet podczas pracy z domu.

W świetle ostatnich wydarzeń (epidemia COVID-19), praca z domu jest jednym z najbardziej praktycznych rozwiązań dla firm, aby utrzymać swoją działalność, a jednocześnie zapewnić swoim pracownikom bezpieczeństwo i zdrowie.

W Arenson Office Furniture dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów i ich pracowników w takich czasach. Aby pomóc zespołowi rozpocząć pracę zdalną, oto kilka wskazówek, które pomogą pracownikom zachować produktywność dzięki zdalnej konfiguracji.

Zachęcanie do korzystania ze stałego stanowiska pracy

Istotną częścią dobrej pracy zdalnej jest posiadanie wyznaczonego stanowiska pracy. Nie musisz konfigurować obszaru roboczego rano i rozkładać go co wieczór. Posiadanie biurka przeznaczonego do pracy może uwolnić pracowników od rozpraszaczy i pomóc im przejść do trybu produktywnego.

Wygoda powinna być priorytetem. Wybierz biurko wyposażone w półki na klawiaturę, które zapewniają ergonomiczne wsparcie. Możesz też podnieść poziom energii swoich pracowników za pomocą regulowanego biurka. Badania Texas A&M University wykazały 45% wzrost produktywności u pracowników, którzy próbowali używać biurek stojących do pracy.

Wielozadaniowość z komputerem i monitorem

Niedawne badanie przeprowadzone przez Jon Peddie Research wykazało, że posiadanie dwóch ekranów spowodowało 42-procentowy wzrost produktywności. Wyposaż swoich zdalnych członków zespołu w komputer stacjonarny lub laptopa i monitor komputerowy, który może służyć jako drugi ekran. Daj im opcje, które pomogą osiągnąć najlepszą konfigurację, która odpowiada ich potrzebom.

Dobre ergonomiczne krzesło

Zamiast brać krzesło z jadalni lub kuchni, daj swojemu zdalnemu pracownikowi wygodne krzesło biurowe. Upewnij się, że krzesło można łatwo dostosować do różnych preferencji. Przy zakupie krzesła biurowego należy wziąć pod uwagę następujące czynniki: wysokość podłokietników, głębokość i szerokość siedziska, funkcja odchylania i podparcie lędźwiowe.

Dobra mata pod krzesło nie tylko chroni podłogę, ale także ułatwia przesuwanie krzesła. Usprawnia ruch i zapewnia ergonomiczne wsparcie, zmniejszając obciążenie pleców i nóg.

Wygodny i trwały zestaw słuchawkowy

Praca zdalna oznacza spędzanie większej ilości czasu na rozmowach telefonicznych. Upewnij się, że Twoi pracownicy są wyposażeni w dobrą parę zestawów słuchawkowych. Odpowiedni zestaw słuchawkowy ma doskonałą jakość dźwięku, redukuje hałas w tle (który jest powszechny w większości biur domowych) i zapobiega nadwyrężeniu szyi. Porozmawiaj ze swoimi pracownikami o ich preferowanym zestawie słuchawkowym.

Materiały biurowe

Zapewnij swojemu zdalnemu zespołowi tak samo łatwy dostęp do materiałów biurowych, dostarczając im to, czego potrzebują. Rozważ rozdanie zestawów biurowych, takich jak artykuły papiernicze i przybory do pisania, materiały do archiwizacji lub podłączenie ich do skanera w celu łatwego zarządzania dokumentami, jeśli to konieczne. Pomocna może być także karta debetowa, dzięki której pracownicy będą mogli samodzielnie zaopatrywać się u zatwierdzonych dostawców w przypadku pilnych zadań.

Zapewniając zasoby pracownikom zdalnym, pomagasz im pozostać produktywnymi członkami zespołu nawet podczas pracy z domu.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Blog

Blog