Nowoczesne meble biurowe w stylu Mid-century dla biur inspirowanych "Mad Men

image

Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Ostrzegamy, że będzie dość kilka odniesień Mad Men w tym poście, więc dobry zegarek z hitu TV box set pochodzi wysoce zalecane ...

Pełne przepychu biura Sterling Cooper Draper Pryce są hołdem dla epoki modernizmu połowy wieku (1933-1965). Z ich pomarańczowymi odcieniami i mocno zadrzewionymi ścianami, ten retro wygląd stał się ponownie pożądany z większą ilością biur szukających inspiracji do projektowania w latach 60-tych; każdy szuka Dona Drapera wszystkich biur.

Często jesteśmy pytani o to, jak możemy pomóc firmom osiągnąć taki sam wygląd, jak w biurach ikonicznych z hitowego serialu "Mad Men". Chociaż wspaniałe meble z lat 60. wyglądają niesamowicie, niestety w dzisiejszych biurach, gdzie przestrzeń jest na wagę złota, mogą nie być tak funkcjonalne, jak się spodziewałeś (poza wózkiem barowym... zawsze znajdzie się na niego miejsce). Zebraliśmy kilka najnowszych mebli inspirowanych Mad Men. Wszystkie są nowe i pochodzą od znanych projektantów, więc możesz mieć pewność, że będą bezpieczne, zgodne z przepisami biurowymi i objęte gwarancją.

1) Rollie 2) Famiglia 3) Rocco 4) Arber 5) Orly 6) Joist 7) Vernon

Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub porad na temat któregokolwiek z kawałków, które widziałeś w tym poście, zostaw nam wiadomość poniżej, a my wrócimy do Ciebie wkrótce.

Imię Nazwisko Nazwa firmy Email Proszę pozostawić to pole puste. Twoja wiadomość Podziel się tym:


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz