Blog

image

Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Wykorzystaj maksymalnie swoją przestrzeń dzięki planowaniu i projektowaniu biura

22 grudnia 2018 r. Najlepsze meble biurowe

Gospodarka ma się dobrze, szczególnie w San Diego. Według Cushman & Wakefield, wzrost liczby miejsc pracy w tym rejonie bije rekordy - a pustostany powierzchni biurowych biją rekordy.

Dla właścicieli firm ma to zarówno swoje plusy, jak i minusy. Oczywiście, silna gospodarka pomaga zwiększyć zyski. Ale może to sprawić, że trudno jest uniknąć podwyżek czynszu - lub płacenia premii za większą powierzchnię biurową, gdy trzeba się rozwijać.

Ale Arenson Office Furniture jest tutaj, aby pomóc. Dzięki naszym usługom planowania przestrzeni biurowej, zapewnimy Twoim pracownikom wygodę, a Tobie maksymalne wykorzystanie przestrzeni, którą dysponujesz.

Zrób więcej za mniej - dbając o zadowolenie swoich pracowników

Rosnące czynsze oznaczają, że nie zawsze możliwe jest wynajęcie nowej powierzchni biurowej lub większej przestrzeni w obecnym budynku. Z tego powodu ważne jest, aby używać inteligentnego planowania przestrzeni biurowej, aby jak najlepiej wykorzystać przestrzeń, którą już posiadasz.

Jeśli obecnie używasz boksów lub innych odizolowanych miejsc pracy, na przykład, możesz współpracować z Arenson Office Furniture, aby uzyskać meble biurowe San Diego, takie jak długie stoły i wspólne miejsca pracy. Wdrażając otwarty plan biurowy, będziesz w stanie zmieścić więcej miejsc pracy na tej samej podłodze - a dzięki odpowiednim meblom każdy pracownik może pozostać wygodny i produktywny.

Zdobądź meble, których potrzebujesz, aby się rozwijać

Jeśli Twoja firma szybko się rozwija ze względu na silną gospodarkę i jesteś gotowy do przeniesienia się do nowego obiektu lub biura, możesz liczyć na Arenson Office Furniture. Mamy najlepszy wybór mebli biurowych w całym San Diego, w rozsądnych cenach.

Niezależnie od tego, czy po prostu dodajesz więcej miejsca do swojego obecnego biura, czy przenosisz się do większego obiektu na drugim końcu miasta, możemy pomóc Ci w nabyciu zupełnie nowych mebli biurowych, które pasują do obecnego wystroju biura - od stołów konferencyjnych po biurka, krzesła, meble recepcyjne i wiele innych.

Oferujemy kompleksowe usługi planowania przestrzeni biurowej od początku do końca

Niezależnie od tego, czy przeprowadzasz się do zupełnie nowego biura, czy próbujesz dodać więcej miejsc pracy do swojego obecnego biura, umów się na spotkanie z doświadczonym zespołem Arenson Office Furniture. Oferujemy kompleksowe konsultacje w zakresie planowania przestrzeni biurowej na miejscu, wraz z komputerowo wspomaganymi planami projektowymi i trójwymiarowymi obrazami przestrzeni. Możemy zaplanować zupełnie nowe obiekty, aby zmaksymalizować wydajność, komfort pracowników i styl - i upewnić się, że meble biurowe i wnętrza spełniają oczekiwania klientów wobec Twojej marki i firmy.

Skontaktuj się z nami już dziś - umów się na konsultację z projektantem

Jesteśmy zawsze tutaj, aby pomóc z wszystkich dostaw mebli biurowych i potrzeb projektowych w San Diego. Nasz zespół konsultantów projektowych może pomóc zmaksymalizować wydajność istniejącej przestrzeni - lub opracować zupełnie nowy plan piętra biura, które na pewno zadowolić zarówno swoich klientów i klientów.

Więc nie czekaj. Możesz skontaktować się z nami online teraz, lub zadzwoń do nas na 858.453.2411, aby uzyskać więcej informacji i rozpocząć proces przeprojektowania swojego biura.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Blog

Blog