Najlepsze zrównoważone meble biurowe od Vepa

image

Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Love your workspace współpracuje z Vepa (dawniej Nomique) od dłuższego czasu i podziwia ich koncentrację na wprowadzaniu na rynek zrównoważonych mebli.

Będąc częścią Fair Furniture Group od 2019 roku, są kluczowym innowatorem w zakresie ergonomicznych i okrągłych rozwiązań meblowych.

Tutaj przyjrzymy się naszym ulubionym elementom; od stołów i krzeseł po stołki barowe i kabiny akustyczne. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Seria Felt

Seria Felt to grupa mebli wykonanych w 100% z poużytkowego filcu PET. Obejmuje ona sztaplowane krzesło boczne z metalową ramą, krzesła konferencyjne i taborety. Najnowszym dodatkiem jest wanna z filcu, która nawiązuje do kształtu (i spokoju), jaki można uzyskać w wannie!

Wszystkie wygodne i dostępne w różnych kolorach, ta seria jest niezwykle wszechstronna.

Stół Loft

Wykonany w 100% z surowców nadających się do recyklingu, Loft to elegancki i stylowy stolik. Jego konstrukcja jest całkowicie okrągła; wyprodukowano go z resztek materiałów użytych w innych produktach. Wersja z drewnianymi nogami wykonana jest z odpadów pochodzących z produkcji blatów ze sklejki. Prosty proces i konstrukcja oznaczają, że stół można łatwo poddać recyklingowi.

W razie potrzeby dostępny również z ekranami montowanymi na powierzchni i gniazdami elektrycznymi.

Seria Hemp

Ta seria uosabia zrównoważony rozwój. Wykonane przy użyciu odpadów z przetwarzania konopi, włókna są usuwane i czesane w celu utworzenia "maty". Kształt krzesła jest następnie wciskany w materiał i wiązany środkiem wiążącym na bazie roślin. Oprócz tego, że konopie są dość piękne, mają one wiele zalet. Uprawiane bez nawozów, pestycydów i bez potrzeby stosowania dużej ilości wody, pochłaniają więcej CO2 niż emitują.

W ofercie dostępne jest krzesło boczne, niski stołek i wysoki stołek.

Stół Whale

Inspiracją dla tego stołu jest wieloryb o eleganckim, opływowym kształcie. Nogi wykonane są z drewna dębowego PEFC™, a kształt wzorowany jest na szkielecie wieloryba. Blat stołu składa się z warstw filcu PET i pianki - wykonanych z przetworzonych plastikowych butelek. 8-osobowy stół konferencyjny wykorzystuje 1004 butelki, a 12-osobowy stół zawiera 1305 butelek!

Idealny i charakterystyczny element, który podniesie Twoją salę konferencyjną na wyższy poziom.

Krzesło Blue Finn

Krzesło Blue Finn jest wykonane w co najmniej 85% z przetworzonej niebieskiej folii medycznej, dzięki czemu jest bardzo funkcjonalne i ekologiczne! Każdego roku wyrzuca się tysiące kilogramów plastikowej folii. Aby uniknąć tego marnotrawstwa, Vepa i jej partnerzy chcieli znaleźć rozwiązanie. Hello Blue Finn!

Krzesło dostępne jest w wersji z podłokietnikami lub bez, a także jako średni lub wysoki stołek. Krzesło można sztaplować, co ułatwia manewrowanie i przechowywanie. Produkty w 100% nadają się do recyklingu.

Jeśli chcesz uzyskać poradę na temat dokonywania zrównoważonych wyborów dla swojego biura, wyślij nam wiadomość lub zadzwoń pod numer 0330 332 0880, aby zobaczyć, jak możemy pomóc.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz