Meble metalowe do firmy

image

Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Funkcjonalna i wydajna przestrzeń pracy będzie taka tylko wtedy, gdy zostanie zaprojektowana w sposób ergonomiczny i estetyczny. Efekt taki możemy osiągnąć, gdy o aranżacji wnętrza firmy pomyślimy w sposób kompleksowy. Pamiętajmy o tym, że wnętrza te nie tylko miejsce pracy, ale i wizytówka całej firmy, dlatego musi być komfortowa dla użytkownika pod względem funkcjonalności oraz estetyki. Prezencja wnętrza w oczach klientów świadczy o statusie i pozycji firmy. Poza biurkami, fotelami, stołami konferencyjnymi, stanowiskami pracy i ladami recepcyjnymi w miejscach pracy potrzebne są również wysokiej jakości metalowe meble biurowe, których bogatą ofertę posiada Meblicante. A jakie metalowe wyposażenie potrzebne jest firmie?

Istnieją takie instytucje i zakłady pracy, których wyposażenie regulowane jest odpowiednimi przepisami. Wiele z nich musi więc wyposażyć się w różnego rodzaju metalowe szafy. Bardzo ważne jest wówczas to, aby znaleźć firmę jak Meblicante, która wykona potrzebne meble jak najlepiej, w terminie i zgodnie z wymaganiami klienta. Chodzi przecież o to, że meble takie spełniają jednocześnie funkcję reprezentatywną, podnoszą komfort pracownika oraz są niezwykle funkcjonalne.

Metalowy materiał

Omawiane szafy wykonuje się z blachy stalowej. Są one specjalnie zabezpieczane przed korozją oraz pokrywane farbą proszkową. Oczywiście grubość samej blachy będzie zależeć od wybranego modelu i opcji szafy. Z reguły waha się ona między 0,5 a 0,8mm, choć zdarza się i grubsza. Należy mieć na uwadze, że jeśli metalowa szafa będzie wykraczała poza standardowe wymiary będą one indywidualnie wyceniane. 

Na co zwrócić uwagę?

Przed zamówieniem szaf dobrze byłoby wymierzyć pomieszczenie, do którego będą przeznaczone i ocenić ile osób będzie z nich korzystać. Tak przygotowany wstępny zarys ograniczy czas pozyskania wyceny oraz przyśpieszy cały proces zakupowy. Ponadto warto jeszcze odpowiedzieć sobie na kolejne pytania dotyczące między innymi przeznaczenia mebli oraz tego, co będzie przechowywane w szafkach (ubrania, drobne rzeczy, narzędzia czy inne artykuły). W ten sposób dowiemy się, jaki typ metalowej szafy jest nam potrzebny, a tych jest klika.

Rodzaje metalowych szaf

Szafy metalowe można podzielić na takie, które są zamykane na zamki lub kłódkę. Wszystko tak naprawdę zależy od potrzeb klienta. Drzwi mogą być ryglowanie jednopunktowe lub trzypunktowe. Oferta Meblicante jest niezwykle szeroka. Produkty dzieli się na takie kategorie jak szafy BHP, szafy aktowe, szafy kartotekowe, szafy skrytkowe i gospodarcze. Ponadto znajdziemy tu metalowe szafki szkolne. Pamiętajmy też, że meble metalowe to również meble warsztatowe, regały magazynowe i przesuwne, biurka, stoły, sejfy, szafy pancerne, meble medyczne oraz szafy strażackie.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Blog

Blog