Wykorzystaj boksy z ławkami, aby zwiększyć produktywność w Orange County

image

Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Rola boksu z ławkami

Orange County w Kalifornii to dynamiczny region, który ma dogodne połączenia z Los Angeles i San Diego. Biura technologiczne, firmy z branży gier komputerowych i profesjonalni innowatorzy poszukują przewagi konkurencyjnej. Dobrze zaplanowany układ biura przyczynia się do zwiększenia produktywności, a tym samym rentowności. Zobacz, jaką rolę odgrywają w tym przypadku stacje robocze w formie ławek.

Zachowaj koncentrację

W otwartych biurach boksy z ławkami dają możliwość skupienia się na pracy bez odgradzania się od współpracowników. Ścianki działowe są dostępne w różnych stylach i pomagają pochłaniać dźwięk. Pracownicy z tego samego działu mogą pozostać skoncentrowani, pracując obok siebie. Ścianki działowe są wystarczająco elastyczne, aby tworzyć tymczasowe miejsca realizacji projektów, w których pracownicy z różnych działów i o różnych umiejętnościach mogą spotykać się w razie potrzeby, aby pracować nad tym samym projektem.

Umożliwienie komunikacji

Boksy na kółkach ułatwiają komunikację w biurze, ponieważ przegrody są mniej widoczne niż pełne ściany. Elastyczność jest kluczem do sukcesu, a systemy można dostosować do indywidualnych potrzeb. Otwartość sprzyja organicznej współpracy i tworzy atmosferę, w której ludzie mogą się do siebie zbliżyć. Boksy z ławkami są również dobrze zintegrowane z technologią, dzięki czemu pracownicy mogą łatwo się podłączyć, nie przeszkadzając innym.

Wyrównywanie zespołów za pomocą ścianek działowych

Boksy z regulowanymi ściankami działowymi ułatwiają łączenie zespołów z tego samego działu lub wykorzystanie różnych zestawów umiejętności do realizacji jednego głównego projektu. Kreatywne rozwiązania mogą być łatwiejsze do znalezienia, niż gdyby pracownicy byli odizolowani.

Dostępne są również modele boksów dopasowane do różnych funkcji pełnionych przez zespoły w firmie. Dla kilkuosobowego zespołu administracyjnego przydatna może być stacja robocza Accelerate firmy Hon. Zespół sprzedaży prowadzący rozmowy telefoniczne lub odwiedzający potencjalnych klientów może preferować stację roboczą EO+ firmy Global lub stację roboczą Initiate firmy Hon.

Wspieranie marki

Czysty wygląd i optymalizacja przestrzeni, jaką zapewniają boksy z ławkami, dobrze świadczą o marce w oczach pracowników, klientów i dostawców. Elementy wyglądu, funkcji i stylu łączą się, aby stworzyć miejsce pracy o wysokiej jakości i przyciągające talenty, których firma potrzebuje, aby odnieść sukces. Ogólnie rzecz biorąc, dobrze zaplanowane i atrakcyjne środowisko biurowe pokazuje, że warto inwestować w pracowników i że są oni wspierani.

Źródło obrazu: HON Open Spaces


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Blog

Blog