Najlepsze meble do recepcji

image

Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Być może zauważyłeś, że niedawno pomogliśmy Wired Sussex w stworzeniu małej, ale doskonale ukształtowanej recepcji dla ich biura w Brighton.

Recepcje są niezbędne w wielu firmach z wielu powodów, w tym bezpieczeństwa i oferowania ciepłego i profesjonalnego powitania. Może się nawet zdarzyć, że klienci będą błądzić po korytarzach w poszukiwaniu sali konferencyjnej bez jednego....

Uważamy, że przyjęcia są korzystne dla firm dużych i małych, należy je tylko odpowiednio skalować, aby jak najlepiej wykorzystać budżet. Dla małej firmy może to być tak proste, jak kilka sprytnych oznakowań z dobrze rozmieszczonymi meblami recepcyjnymi. Dla większych firm jest to okazja do zaprezentowania swojej marki od momentu, gdy klienci wejdą do środka.

Niezależnie od tego, czy wybierasz się do dużego, czy małego przedsiębiorstwa, poniżej przedstawiamy nasze najlepsze meble recepcyjne, które pomogą Ci się zainspirować.

Modułowe biurka i lady recepcyjne

Jeśli nie masz pomysłu na recepcję na zamówienie, modułowe lady recepcyjne są łatwe w montażu i mogą być opłacalnym i praktycznym rozwiązaniem. Umieściliśmy PDF razem z niektórych z naszych ulubionych rozwiązań z półki, które nie złamie banku, które można zobaczyć tutaj.

Sofy recepcyjne, krzesła i miękkie siedzenia

Długie siedziska recepcyjne i unikalne rozwiązania

Stoliki kawowe i okolicznościowe w recepcji

Wszystkie wybrane przez nas meble recepcyjne są dostępne w Love Your Workspace i mogą być tapicerowane w wybranej przez Ciebie tkaninie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o biurkach recepcyjnych na zamówienie, modułowych biurkach recepcyjnych lub meblach recepcyjnych, przejrzyj naszą tablicę na Pintereście w poszukiwaniu inspiracji lub zostaw nam wiadomość, a my wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Podziel się tym:


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz