Najlepsze designerskie biurka biurowe dla Twojego miejsca pracy

image

Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Kiedy zaczęliśmy myśleć o designerskich biurkach biurowych, nasze myśli najpierw powędrowały do jednej z naszych ulubionych epok projektowania - Mid Century. Ewoluując od modernizmu, ta era jest wypełniona prostymi liniami i eleganckimi kształtami. Podczas gdy ikona tego stylu nie jest do każdego gustu - ale nadal możemy zastosować pomysł, że meble mogą być bardziej niż funkcjonalne, a gdzie lepiej zacząć niż biurko?

Wielu z nas siedzi przy biurku ponad 8 godzin dziennie. Tradycyjnie było to biuro, teraz może to być przestrzeń co-workingowa lub dom. Niezależnie od miejsca pracy, biurko powinno być wygodne i dostosowane do potrzeb, ale powinno też dobrze wyglądać.

Jakie cechy powinno mieć moje biurko?

Pierwszą rzeczą, o której należy pomyśleć, jest ilość miejsca, jaką dysponujesz. Idealnie byłoby, gdybyś miał wystarczająco dużo miejsca, aby móc swobodnie pracować i pozostawić przestrzeń niezaśmieconą - schludne biurko, schludny umysł - lub tak mówią. Jeśli jednak nie masz dedykowanego biura, nie wpadaj w panikę. Istnieje wiele dostępnych rozmiarów i nawet mała przestrzeń do pracy jest lepsza niż siedzenie przy kuchennym stole.

Po drugie, do czego używasz swojego biurka? Jeśli pracujesz w branży kreatywnej, możesz potrzebować miejsca do rysowania lub pisania, a jeśli pracujesz cyfrowo, kilku ekranów. Jeśli korzystasz tylko z laptopa i notatnika, wówczas wymagana będzie mniejsza powierzchnia biurka. Praca na stanowisku kierowniczym może oznaczać, że biurko musi służyć jako miejsce nieformalnych spotkań. Biurka są dostępne w różnych kształtach, aby zaspokoić różne potrzeby. Zastanów się, co będzie zarówno wygodne, jak i praktyczne.

Na koniec zastanów się, czy potrzebujesz miejsca do przechowywania w ramach swojego projektu. Niektóre biurka pochodzą z wbudowanymi szufladami lub można wybrać coś oddzielnego, które mogą być przenoszone w razie potrzeby. W przeszłości twoje opcje mogły być ograniczone do cokołu z tacą na długopisy i uchwytem na pliki, ale już nie! Zrób listę tego, co masz do odłożenia i znajdź coś, co pasuje. Mogą to być szuflady, półki, szafka dla bezpieczeństwa lub zwykły schowek, do którego możesz włożyć swoją torbę podczas pracy.

Mając na uwadze powyższe, wybraliśmy nasze najlepsze designerskie biurka biurowe do obejrzenia.

Biurko AbakEnvironments - Herman Miller

Rama z polerowanego aluminium nadaje temu biurku klasyczny charakter wykonawczy, ale kształt nóg i różne kolory blatów mają współczesny charakter.

Elegancki profil i prosty montaż zostały zaprojektowane specjalnie dla domowego biura. Dostępne z systemem zarządzania kablami i regulacją wysokości 30 mm dla uzyskania idealnie równej powierzchni.

Wymiary: 1350mm szerokości x 650mm głębokości x 730mm wysokości
Gwarancja: 12 lat

Biurko Pailo - Senator

Dostępne jako biurka pojedyncze, odwrócone plecami do siebie lub ławki, jest to jedno z naszych ulubionych biurek. Pailo oferuje łagodniejsze podejście do formalnego systemu biurek poprzez wykorzystanie naturalnych materiałów i odkrywanie nowych sposobów wprowadzania tkanin.

Dostępne są różne wykończenia, a także różne opcje przechowywania. Szczególnie podoba nam się sposób, w jaki druciany kosz na kable i pojemnik kontrastują z litą jesionową nogą.

Wymiary: 1200 - 2000mm szerokości x 800mm głębokości x 730mm wysokości
Gwarancja: 15 lat
Zawartość recyklingu: 51%
Możliwość recyklingu: 99%

Biurko AlfaUp - Techo

Czy kiedykolwiek miałeś ochotę na elektryczne biurko typu sit stand? Jeśli tak, to AlfaUp może być dla Ciebie. Opływowy, klasyczny wygląd i solidna konstrukcja sprawiają, że biurko to jest doskonałą opcją, która pozwoli Ci dodać więcej ruchu do Twojego dnia.

Szybkie w montażu, z cichym mechanizmem i wieloma opcjami wykończenia, AlfaUp oferuje maksymalną elastyczność.

Wymiary: 1200 - 2000mm szerokości x 800mm głębokości x 730mm wysokości
Gwarancja: 10 lat

Biurko Crate - Allermuir

Wolnostojące biurko narożne Crate z wbudowanymi półkami jest jednym z naszych ulubionych. Kolejne biurko zaprojektowane z myślą o domu, jego współczesny styl łatwo wpasuje się w różne przestrzenie.

Trwała, malowana proszkowo stalowa rama zapewnia biurku stabilność, a nietypowe (i delikatne) połączenia kolorów sprawiają, że biurko to jest cechą samą w sobie. Nie wspominając o przestrzeni dla roślin, którą zapewnia!

Wymiary: 1785mm wysokości x 1645mm szerokości x 900mm głębokości
Powierzchnia robocza: 1170 x 585mm / Wysokość blatu: 730mm / Wysokość półki: 1340mm
Gwarancja: 10 lat

i kilka designerskich opcji przechowywania... (tylko dlatego)

Love Your Workspace tworzy innowacyjne przestrzenie od ponad 15 lat. Jeśli chcesz wzbogacić swoją przestrzeń pracy o designerskie biurko wyślij nam wiadomość lub zadzwoń pod numer 0330 332 0880, aby zobaczyć jak możemy pomóc.

Share this:


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz