Grupa Adgar | Warszawa, ul. Postępu 17a | +48 22 323 81 00 | English

Kawiarnia

Wszystko zaczęło się od pewnego spotkania. Panowie Gerry Ford i Adam Ringer spotkali się na początku 2012 roku i odkryli, że wiele ich łączy. Obaj wierzyli, że prawdziwa kawiarnia powinna stanowić centrum lokalnego życia. Być miejscem, w którym filiżanka świeżo parzonej kawy, miły i profesjonalny personel oraz wystrój wnętrza sprawi, że każdy poczuje się jak w domu. Tak powstała nasza grupa kawiarni, która od 2012 roku należy do grona najprężniej rozwijających się w Polsce.  

U nas każda filiżanka kawy zaczyna się od doskonale skomponowanego espresso. To ono stanowi bazę każdej przygotowywanej u nas kawy, dlatego nasi bariści szkolą się przez wiele tygodni, by osiągnąć mistrzostwo w sztuce parzenia espresso.

Green Caffe Nero to także świeże, naturalne jedzenie. U sprawdzonych lokalnych dostawców wybieramy produkty, z których przygotowujemy jedzenie na miejscu, i na wynos. Nasze bagietki i croissanty, codziennie wypiekamy w kawiarni, a kanapki przygotowujemy na miejscu ze świeżych składników. Nasze ciasta i ciasteczka przygotowujemy z własnych receptur w lokalnej warszawskiej cukierni pod bacznym okiem naszego szefa kuchni Wojtka. Zapraszamy.

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 6:30 - 20:00
Sobota: 10:00 - 20:00
Niedziela: 10:00 - 20:00