Grupa Adgar | Warszawa, ul. Postępu 17a | +48 22 323 81 00 | English

Aktualności

Nowa recepcja i nowa nazwa

9 maja 2016

Dziś ma miejsce oficjalne otwarcie nowo zmodernizowanej recepcji w budynku Adgar Business Center I. Ale to nie koniec niespodzianek! Wraz z nowym wystrojem wnętrza recepcji, zmianie uległa również nazwa budynku na Adgar Plaza One!

Dlaczego akurat „ONE”? To jest pierwszy budynek Adgar w Polsce. Wszystko zaczęło się właśnie tutaj. Z tego miejsca każdego dnia widzieliśmy jak szybko rosną kolejne nasze biurowce. Dla nas wszystkie nasze nieruchomości są tak samo ważne. Stale inwestujemy w budynki, podnosimy ich standard, wprowadzamy nowe udogodnienia, oraz dbamy o to co jest dla nas szalenie ważne – o relacje z ludźmi którzy tu żyją i pracują.

Z tą właśnie myślą zdecydowaliśmy się również na gruntowną modernizację strefy recepcyjnej. Projekt przygotowała pracownia In Design, a realizację przeprowadziła firma ARTSERVIS SP. Z O.O. Blisko 200-metrowa powierzchnia została całkowicie przearanżowana, dzięki czemu zyskała funkcjonalność i dodatkową przestrzeń. W jasnym, nowoczesnym lobby wykorzystano naturalne materiały, w tym drewno, tkaniny i gres oraz dużo kojącej zieleni. Dla wygody najemców i gości ustawiono komfortowe siedziska oraz udostępniono bezpłatne Wi-Fi.

W imieniu całego zespołu Adgar, jeszcze raz serdecznie wszystkich zapraszamy na nasz mały event!