Aktualności

Nowe miejsca spotkań w Adgar Wave i Adgar Plaza, Wkrótce otwarcie kawiarni Green Caffè Nero!

20 stycznia 2015

Firma Adgar podpisała dwie umowy najmu z siecią kawiarni Green Caffè Nero. Nowe lokale powstaną w budynku biurowym Adgar Plaza oraz w niedawno zakupionym przez Adgar biurowcu Adgar Wave. W Adgar Plaza kawiarnia o powierzchni 170 m. kw. otwarta zostanie w marcu, a w Adgar Wave lokal o powierzchni 180 m.kw. powita pierwszych gości już na początku lutego.

“Bardzo nas cieszy, że pozyskaliśmy Green Caffè Nero jako nowego najemcę do  Adgar Plaza i Adgar Wave. Podpisaliśmy już umowy najmu i wkrótce rozpoczną się prace adaptacyjne w lokalach. Jednym z głównych celów Adgar jako zarządcy nieruchomości jest stworzenie warunków, dzięki którym użytkownicy dobrze się czują w naszych budynkach i mają możliwość spotkań i relaksu również poza własnym biurem. Dużą rolę odgrywa w tym modernizacja budynków oraz dodawanie nowych funkcji. W ten sposób kreujemy przyjazne środowisko pracy, zapewniamy możliwość aktywnego wypoczynku, powstają też miejsca na relaks i spotkania. Dlatego Green Caffè Nero jest dla nas tak ważnym najemcą – dzięki oryginalnemu wystrojowi wnętrz, wyśmienitej włoskiej kawie oraz świeżo przygotowanym potrawom serwowanym w przyjaznej atmosferze jest to idealne miejsce do spotkań biznesowych i towarzyskich” – powiedział Eyal Litwin, prezes Adgar w Polsce.

Marka Green Caffe Nero została stworzona przez Adama Ringera i Gerry’ego Forda. Od momentu otworzenia pierwszej kawiarni, Green Caffe Nero pozostaje wierne misji, która przyświecała jej fundatorom: oferowanie najlepszej kawy i tworzenie kameralnej, domowej atmosfery, w której kawą można się delektować. Kawiarnie wyróżnia nie tylko niepowtarzalny smak doskonale zbalansowanej kawy, ale także unikalny wystrój wnętrz, świeże jedzenie przyrządzane z regionalnych produktów, a przede wszystkim wyjątkowa obsługa skupiona wokół prawdziwych pasjonatów kawy. Obecnie marka posiada w Warszawie 26 kawiarni. Każda z nich jest współtworzona przez polskich artystów i rzemieślników i ma swój własny nastrój i charakter.  

“Green Caffè Nero to przede wszystkim miejsce spotkań nad filiżanką doskonałej kawy, z niepowtarzalnym gustownym wystrojem i świetną muzyką w tle. Bardzo się cieszę, że już wkrótce nasza oferta będzie dostępna dla pracowników Adgar Plaza i Adgar Wave” – powiedział Adam Ringer, prezes Green Caffè Nero.