Grupa Adgar | Warszawa, ul. Postępu 17a | +48 22 323 81 00 | English

Aktualności

F5 Networks najemcą Adgar Business Centre I

9 lutego 2016

Warszawa, 9 lutego 2016 r. – Firma F5 Networks, światowy lider w optymalizacji sieciowej dostarczania aplikacji, wybrał biurowiec Adgar Business Centre I, stanowiący część kompleksu Adgar Plaza na lokalizację Centrum Wsparcia Technicznego F5 w Warszawie. Firma podpisała umowę najmu powierzchni biurowej liczącej blisko tysiąc m kw.

 „Jesteśmy przekonani, że Centrum Wsparcia Technicznego F5 w Warszawie będzie miało znaczący wpływ nie tylko na region EMEA,” powiedział Julian Eames, Executive Vice President,  Business Operations w F5. “Żyjemy w świecie, którego motorem są aplikacje i klienci coraz częściej poszukują wydajnych, elastycznych i innowacyjnych rozwiązań, które będą w stanie sprostać najbardziej palącym wyzwaniom związanym z działaniami w chmurze, bezpieczeństwem, mobilnością, sieciami i aplikacjami.”

 

Nowe Centrum Wsparcia Technicznego oznacza nowe miejsca pracy dla wysokiej klasy specjalistów. W jego skład wchodzi dział usług technicznych oraz dział rozwoju produktów. Centrum mieści też drugie Centrum Operacji Bezpieczeństwa F5 (Security Operations Center), które wspiera podobny zespół działający w Seattle. Jego zadaniem jest monitorowanie w czasie rzeczywistym globalnych ataków na bezpieczeństwo na różnych poziomach. Jest to jeden z nielicznych obiektów tego typu, zarówno w Polsce jak i w Europie.

 

Cieszymy się, że wśród naszych najemców mamy innowacyjną firmę, jaką jest F5 Networks. Powierzchnia biurowa w Adgar Business Centre I, która oferuje zaawansowane rozwiązania technologiczne, będzie stanowiła wsparcie dla F5 w ich dynamicznym rozwoju. Jestem przekonany, że takie udogodnienia jak podziemny parking, klub fitness, basen, kort do squasha oraz kawiarnie tworzą wspaniałe środowisko pracy dla całego zespołu,” powiedział Eyal Litwin, prezes Adgar w Polsce.